בית / חדשות / Call of Duty: Infinite Warfare מציג- Zombies in Spaceland

Call of Duty: Infinite Warfare מציג- Zombies in Spaceland

כמסורת השנים האחרונות, משחק ה-Call of Duty של Infinity Ward יקבל מצב זומבים חדש, אותו Activision חשפה היום בתור Zombies in Spaceland, והוא… קצת מוזר. אתם כנראה תצטרכו לצפות כדי להבין:

איפה מתחילים עם זה? אולי עם האווירה שלא סתם מזכירה את שנות ה-80 (אותה כנראה רבים מכם לא מכירים אישית, כמוני), אולי עם אלמנט המדע הבדיוני הממש ממש בדיוני שהתווסף לנו עם קצת יותר מידי שלטי ניאון ובגדים נוצצים, ואולי עם הראפר (או כמו שהוא מוצג בטריילר MC Bust Yo Ass), הגיקי הטיפוסי של שנות השמונים, הילדה הפופולארית הטיפוסית שרק בשבילה הומצא הביטוי Whatever, והספורטאי הטיפוסי שרק בשבילו הומצאו המעודדות, אותם מדובבים שחקנים כמו Seth Green, Jay Pharaoh יחד עם הופעת אורח של האחד והיחיד David Hasselhoff בתפקיד ה-DJ המוזר ששולט על הכל. כנראה שלא נתחיל וזהו. אלמנטים נוספים שתוכלו לראות היא רכיבה על רכבת הרים יחד עם זומבים שרוקדים לצד פצצות טייפים גדולים, אבל אנחנו לא חושבים שזה הכל.

חשיפה גדולה יותר של המצב החדש תתבצע בערוץ ה-Twitch של המשחק בקרוב מאוד, אז הישארו מעודכנים לקראת יציאת המשחק ב-4 בנובמבר ל-PlayStation 4, Xbox One ולמחשב האישי.

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

השאר תגובה