בית / חדשות / Intel מכריזה על Project Alloy, ודוחפת את ה-VR קדימה

Intel מכריזה על Project Alloy, ודוחפת את ה-VR קדימה

Intel החליטה להעלות את רמת המשחק שלה ולדחוף את תחום ה-VR קדימה יחד עם Project Alloy ("פרויקט סגסוגת" בתרגום חופשי), כאשר הפרויקט יציע לכם חווית VR מלאה ועצמאית.

מה זאת אומרת מלאה ועצמאית? ובכן, Project Alloy הוא למעשה פרויקט שיוצר לכם מכשיר VR בתצורת "All In One" (כמו המחשבים), כאשר למכשיר תהיה סוללה, יהיה לו מעבד משלו, והוא לא יהיה תלוי בכבלים! הוא יכול לעקוב אחרי חדרים בעצמו, ויוכל גם לעקוב אחרי האצבעות שלכם ואנשים אחרים, שזה גורם לו להיות צעד משמעותי עבור "המציאות המשולבת" של Intel, שמשלבת מציאות רבודה ומדומה לחוויה אחת גדולה. המכשיר ישתמש בפלטפורמת ההולוגרפיה של Windows בדומה ל-HoloLens, כאשר הפלטפורמה תהיה זמינה למחשב האישי בחלונות 10 בשנה הבאה.

Project Alloy (1)

"כל אחד יכול לקחת את ה-Alloy, לשלב את זה עם פלטפורמת ההולוגרפיה של Windows, ולבנות מערכת VR ברמה גבוהה" אמר בריאן קרזאניץ', מנכ"ל החברה. בהדגמה קצרה בפורום IDF, נציג של החברה השתמש במכשיר, הלך בבמה, ופתח דלת בחדר וירטואלי על ידי הושטת היד שלו כדי להעלות מתג. למרות שלקח למכשיר זמן לזהות את היד שלו, ושכמעט קרתה "תאונה" בינו לבין קרזאניץ' (אך היא נמנעה הודות לזיהוי פניו), זה דבר מאוד מרשים אם תשאלו אותי.

Project Alloy Demo

אנחנו עדיין לא יודעים מה תהיה החומרה של המכשיר עצמו וכמה הוא יעלה לנו, אך Intel צפויה להכריז על החומרה של המכשיר ולהוציא את ה-API עבור הפיתוח שלו בשנה הבאה, וזה צעד מאוד גדול וחשוב עבור תחום ה-VR, כאשר הוא משדרג את התחום ומעלה את הרמה שלו בצורה עצומה. אני מאוד מעוניין לראות איך העניינים יתבשלו עם המכשיר הזה, ואם אתם גם חושבים כמוני, אני ממליץ לכם להישאר מחוברים לאתר כדי לקבל חדשות חמות על הדבר!

אודות רפאל יקותיאל

רפאל יקותיאל
רפאל, בן 19 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

השאר תגובה