בית / חדשות / לפני שתקבלו עונש- "המעניש" מגיע ל-Netflix ב-2017?

לפני שתקבלו עונש- "המעניש" מגיע ל-Netflix ב-2017?

לפני כשנה הייתה חלוקה ברורה, Marvel שולטים בקולנוע ו-DC בטלוויזיה, כולם ידעו את זה ואיכשהו חיו עם זה בשלום. ואז נטפליקס הגיעה וטרפה את כל הקלפים עם הסדרות הסופר אפלות ומוצלחות שלה – Daredevil וג'סיקה ג'ונס. אחרי שהבינו שיש פה משהו טוב הם הודיעו שהם מוציאים עוד סדרות מאותו עולם וכולם היו מאושרים.

בין הדמויות שכיכבו בשכונה של Daredevil הייתה הדמות של "המעניש", The Punisher, סיפורו של פרנק קאסל שרגע אחד הוא איש משפחה עם ידע נרחב (מאוד) בכלי לחימה ורגע שני רוצחים לו את כל המשפחה והוא מחליט לנקום…בכולם. עם קשר או בלי קשר, אם אתה בן אדם רע\פושע, הסתבכת!

אז הביקורות על הדמות הזאת בכיכובו של ג'ון ברנת'ל (שכיכב גם ב"מתים המהלכים") היו מאוד אוהדות, כמה אוהדות? ברמה שהמון טוענים שהמעניש הציל\עשה את העונה השנייה של דרדוויל. אז החברים שיושבים גבוה ב-Netflix החליטו לעשות מעשה ולשחרר סדרה שתעסוק אך ורק במעניש (ולדעתי תכלול גם הצלבות גיבורים כמו שאוהבים לעשות בכל התוכניות הללו) ותשוחרר מתישהו ב-2017 אך לא ידוע בדיוק מתי.

Jon-Bernthal-as-the-Punisher-in-Daredevil-Season-2-Episode-13

אתם בטח שואלים איך אנחנו יודעים שזה קורה, וובכן בנוסף לכל ההכרזות על הסדרות החדשות (לוק קייג' ו-Iron Fist) לצד העונות החדשות (של Daredevil וג'סיקה ג'ונס) באתר Reddit שבו אפשר לדעת כל מה שקורה בכל מקום ובכל רגע אפשרי, מסתובבת תמונת מסך תפריט השייכת ל… ניחשתם נכון, המעניש.

אז כשיהיה יותר מידע, אתם תהיו הראשונים לדעת, בינתיים אתם מוזמנים לספר לנו מה אתם חושבים על הספין-אוף הזה ומה בעצם נראה שם. אני חושב שיהיה דם. המון דם.

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 20 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected] http://aviram.2ya.com/

השאר תגובה