בית / חדשות / קבלו ההצה למאחורי הקלעים של הסרט Assassin’s creed
Assassins-Creed-movie-logo

קבלו ההצה למאחורי הקלעים של הסרט Assassin’s creed

אחד הסרטים שכולם מחכים שיצא והוא לא שייך לסאגת Star Wars, זה הסרט Assassin’s creed, המבוסס על סדרת המשחקים הסופר מצליחה, שעבדכם הנאמן מאוהב בה קשות. 

רק לאזכור קל, בתפקיד הראשי של המתנקש וזה שחופרים לו ב-DNA יהיה מייקל פסבנדר שמוכר מכל כך הרבה מקומות כולל מגנטו הצעיר מ-X-Men ולצידו, או יותר נכון נגדו, הרשע התורן שישוחק ע"י ג'רמי איירונס הגאון ששיחק גם את אלפרד בסרט Batman Vs. Superman בין השאר. את שרביט הבימוי תופס במאי צעיר העונה לשם ג'סטין קורזל שביים את "מקבת" יחד עם פסבנדר (אם אין לכם בעיה עם שפה שיקספירית, תראו את הסרט הזה, הוא יפיפה!).

AssassinsCreedFilmTrailer.0.0

אחד הדברים הכי אייקונים וששורדים ממשחק למשחק (מלבד הקפוצ'ון והלהב הסמויה) זאת קפיצת האמונה – Leap of Faith, אתם מטפסים על איזה גג כנסיה, סורקים את האזור ואז מזנקים מגובה 15 ק"מ אל תוך ערמת קש. אחד הדברים הכי מהנים לעשות בכל משחק כי זה מדהים!  אז בשביל להצמיד את הסרט ברמה הכי מדויקת אל עולם המשחק ההפקה השתמשה באלמנטים האהובים ובהם גם בקטע של הקפיצה. אלו החדשות הטובות. החדשות היותר טובות זה שהם העדיפו לא להשתמש בגרפיקה ממוחשת אלא בכפיל\איש פעלולים\פסיכופט שיבצע את הקפיצה הזאת מגובה של 38.1 מטר!!!

לא מאמינים? תנו קליק על הסרטון, תראו קצת על מאחורי הקלעים ואז… קצת אמונה ו…הופ!

נכנסים לאנימוס בבתי הקולנוע הקרובים לביתכם בתאריך ה-21.12.16.

רואים אתכם שם?

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 20 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected] http://aviram.2ya.com/

השאר תגובה