בית / חדשות / בקרוב….עולם אחר לשחק בו – Avatar הופך לפארק שעשועים

בקרוב….עולם אחר לשחק בו – Avatar הופך לפארק שעשועים

זוכרים את הסרט Avatar שיצא ב-2009? זה שלקח את נושא ה"תלת מימד" בקולנוע צעד אחד קדימה? אז אתם בטוח זוכרים את "פנדורה" העולם הכל כך מטורף שג'יימס קמרון בנה בשביל שהדרדסים הענקיים שלו יוכלו לשחק בפוקהונטס (כן, זה הכי שילוב של שניהם). אז אם אי פעם חלמתם או פינטזתם על להיות בעולם שכזה – המשאלה שלכם התגשמה.

avatar-movie-sequels-sam-worthington-zoe-saldana

באירוע הגדול בנושא הרפתקאות של דיסני עם השם המוזר D23 Destination D (סוג של SHOW שכזה עם כרטיסים במחירים מנופחים פלוס שכבר מזמן SOLDOUT) שיתרחש בנובמבר, יחגגו את סיפורי הרפתקאות העבר, הווה ועתיד, ובין השאר יחשוף הבמאי המהולל ג'יימס קמרון את כל הפרטים בנושא פארק השעשועים החדש שימוקם ב-Disney’s Animal Kingdom in Florida וייקרא בלשון העם – Pandora: The World of Avatar.

הפארק שיפתח מישהו ב-2017 יהיה בגודל של 12 דונם ויכלול מגוון ענק של אטרקציות שאמורות לגרום להרגיש כאילו אתם מטיילים בכפר הדרסים… סליחה, שבט ה-Na’vi, וזאת ע"י שיט ייחודי, מתקנים "מעופפים", הקרנות הולוגרמה וטכנולוגיות משוגעות שרק ג'יימס קמרון מסוגל לחשוב עליהן.

avatar-disney-theme-park-ride

ד"א, אם אתם שואלים "מה קורה עם Avatar 2?" אז על פי מקורות יודעי דבר הוא אמור לצאת רק ב-2018, שנה אחרי פתיחת הפארק. יכול להיות סוג של בילדאפ?

ספרו לנו מה אתם חושבים על הפארק והאם אפשר להרים דבר כזה בארץ?

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 20 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected] http://aviram.2ya.com/

השאר תגובה