בית / חדשות / האם EA שוקלת כותר נוסף לטרילוגיית Mass Effect?
Mass Effect Andromeda

האם EA שוקלת כותר נוסף לטרילוגיית Mass Effect?

האם אנו צפויים לשמוע בקרוב על כותר חדש לסדרת המשחקים המצליחה Mass Effect? על פי דברי EA, הדבר לא רחוק מהמציאות.

על פי דיווחים שונים, החברה האמריקנית ככל הנראה בוחנת עיבוד מחדש לטרילוגיית המשחקים המפורסמת Mass Effect, או לפחות שוקלת את הנושא באופן רציני למדי, אך עדיין נזהרת בכל מילה רשמית בנוגע לדיווח.

בראיון שנערך לסמנכ"ל בכיר בחברה, פטריק סודרלנד, אמר המרואיין כי החברה חוקרת ברצינות פיתוח עיבודים חדשים לתכני וידאו אשר נחלו הצלחה.

"מה שהשתנה היא העובדה כי קיימות הוכחות לכך שהציבור חפץ בעיבוד מחודש, ואולי אף יותר מאשר התקופה בה החברה דיברה על כך בעצמה" אומר פטריק, "אמנם מהלכים מסוג זה כבר בוצעו בעבר, אך ההרגשה הברורה היא כי אנשים רוצים את זה באמת".

לאור דברי הסמנכ"ל, ניתן לראות כי החברה שוקלת ברצינות פיתוחים חדשים לסדרה מפרי ידיה, אך יחד עם זאת נזהרת בכל מילה על מנת לא לאכזב את מעריציה.

פטריק ממשיך במילותיו השקולות ואומר "עלינו להיות זהירים בנוגע לבחירת הכותר הנכון, ועלינו לבחור בו מהסיבות הנכונות ובזמן הנכון. עיבוד מחדש זהו דבר שניתן פשוט לעשותו, או מאידך לעשותו בצורה הטובה ביותר. אני רוצה להיות בטוח שאם נבצע את העיבוד מחדש, נבצע אותו בצורה הטובה ביותר, בכך שנגרום לאנשים להרגיש כי מדובר באותו המשחק המוכר, אך יחד עם זאת יורגש כי הוא טוב יותר בצורתו החדשה".

מה אתם חושבים?האם עיבוד מחדש לסדרה כל כך מוצלחת הוא צעד נבון ומעניין, או האם לא כדאי לגעת במתכון מנצח?

אודות יוסי דהן

יוסי דהן
יוסי, בן 22, חייל הממתין לשחרור. בונה מחשבים עוד מלפני שבנה פאזלים. חונך על ערכי Half-Life 2, ועדיין בתקווה שיצא השלישי בסדרה.

השאר תגובה