בית / חדשות / Star Wars Battlefront: הילחמו בחלל עם הרחבת ה-Death Star

Star Wars Battlefront: הילחמו בחלל עם הרחבת ה-Death Star

חדשות גדולות עתה הגיעו מכנס Gamescom: חברת EA הכריזה על חבילת הרחבה חדשה למשחק Star Wars Battlefront שבפעם הראשונה במשחק תיקח אתכם אל החלל, ותכלול את אחד מהנשקים האייקונים ביותר שאי פעם נוצרו – ה-Death Star. מצב המשחק החדש שנראה ב-Gamescom כחלק מחבילת ההרחבה נקרא Battle Station (תחנת לחימה). מצב משחק ייחודי זה נותן לשחקנים להילחם בשלושה שלבים שונים – כל שלב עם משימה אחרת.

בשלב הראשון תוכלו לעוף ב-X-wings וב-A-wings נגד ה-TIE fighters וה-TIE interceptors בחלל! המשימה המרכזית בשלב הזה היא- המורדים צריכים להשמיד כמה שיותר TIE fighters עד שתגיע עזרה מה-Y-wings ולהשמיד את ההגנה על ה-Star Destroyer. ברגעי חולשה של הכוכב, הלוחמים מהמורדים יכולים לנצל את הרגע ולהתקיף את נקודות החולשה ב-Star Destroyer ולהשמיד אותו. במטרה להגן על ה-Star Destroyer, חלק מהשחקנים ימוקמו במשימה עם ספינות חלל שנשלטות על ידי המחשב, וילחמו כנגד המורדים.

Death Star DLC 1

בשלב השני, השחקנים יצטרכו להלחם בתוך תחנת החלל, בתוך אזורים שהושפעו מהטרילוגיה המקורית של סרטי הסדרה (אני לא יודע מה איתכם אבל זה נשמע מעולה). צבא המורדים יצטרך לחלץ רובוט חשוב ביותר מתוך ה-Death Star. יתרון אדיר שיקבלו המורדים בקטע זה הוא האפשרות להשתמש בגיבור החדש Chewbacca המוכר והאהוב, כאשר יתרון שיהיה גם לאימפריה מהצד השני יהיה השימוש בצייד הראשים Bossk.

ובשלב האחרון, שאמור להיות השלב הכי מטורף שאמור לצאת: השחקנים ישחקו כמורדים שוב בחלל, והפעם כדי לסיים את הקרב אחת ולתמיד על ידי כך שהשחקנים יצטרכו…. לפוצץ את ה-Death Star! תוכלו לשחק בתור לוק סקייוואקר עם החללית שלו ה-Red-5 X-wing במטרה להשמיד את בסיס החלל הענקי, הנשק החזק ביותר של האימפריה! אך היזהרו מ-Darth Vader שילכם כנגדכם בחללית ה-TIE המשופרת שלו.

לחבילת ההרחבה, חוץ מהדמויות של צ'ובאקה ובוסק, יהיו Star Cards ורובים חדשים שתקבלו. וכל מידע חדש שיחשף: נעדכן!

אני לא יודע מה איתכם אבל אנחנו מתרגשים ביותר מהידיעה המרעישה הזו ובמיוחד מהשלב האחרון בחבילת ההרחבה שנחשף. בזמן שאתם מחכים למידע הבא, כתבו כאן בתגובות למטה מה אתם חושבים על הידיעה המטורפת הזו והאם אתם מתכננים לקנות את ההרחבה?

אודות רועי נגן

רועי נגן
אוהב ליצור תוכן ליוטיוב, לכתוב כתבות, חובב קולנוע, טלוויזיה וגיימינג.

השאר תגובה