בית / חדשות / Tekken 7- טריילר חדש מציג דמויות חדשות ופרטים נוספים

Tekken 7- טריילר חדש מציג דמויות חדשות ופרטים נוספים

פרטים חדשים, טריילר, צילומי מסך ודמויות נוספות נחשפו ל-Tekken 7 במהלך כנס Gamescom 2016.

Bandai Namco הכריזה במהלך הכנס שהלוחם אהוב הקהל Lee Chaolan חוזר ביחד עם האלטר אגו שלו Violet לטורניר אגרוף הברזל האחרון במשחק המכות החדש Tekken 7. בטריילר מוצג Lee Chaolan בקרב שככל הנראה יצא ממצב הסיפור של המשחק.

מצב הסיפור של Tekken 7 יארך בערך 7 שעות (כולל משימות צדדיות שייפתחו תוך כדי המשחק). במהלך המשחק יהיה ניתן לשחק לא רק בתור Mishimas אלא גם בתור Claudio Serafino וקבוצת מגרשי השדים שלו.

מידע נוסף שנחשף על הסיפור :

The Archers of Sirius הם קבוצה של מגרשי שדים שחוסמים כוחות על טבעיים מהעולם מאז ימי קדם, הם ארגון סודי שקיומו לא ידוע לציבור. למרות שקיומו של ארגון זה אינו ידוע לציבור Mishima Zaibatsu בכל זאת מצא אותם ופנה אליהם כדי לבקש שייצטרפו לקבוצתו. סירובם להצטרף לקבוצתו לא מנע מMishima Zaibatsu להפעיל עליהם לחץ שייצטרפו.

לאחר מאמציו של Mishima Zaibatsu לצרף את The Archers of Sirius לקבוצתו, Claudio Serafino שמע על תוכניותיו ועל הקבוצת לוחמים שלו והוא נחוש לחקור אותם ולחשוף אותם.

בנוסף Bandai Namco שחררה אוסף תצלומי מסך מקרבות וזירות.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

 

המשחק הבא בסדרת Tekken מתוכנן לצאת בתחילת 2017 ויהיה זמין ל-PlayStation 4, Xbox One ולמחשב האישי.

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

השאר תגובה