בית / חדשות / טריילר ופרטים חדשים על Deus Ex Mankind Divided

טריילר ופרטים חדשים על Deus Ex Mankind Divided

בעוד חמישה ימים יוצא Deus Ex: Mankind Divided, ועתה קיבלנו טריילר למשחק, ופרטים חדשים עליו.

נתחיל מהטריילר הנ"ל שמציג לנו טיפה מהסיפור של המשחק – לא יותר מדי, מציג עולם אפל במיוחד וטריילר מלהיב ביותר שעושה חשק לשחק במשחק כבר. הטריילר נראה מבטיח ביותר ומציג לנו אלמנטים של לחימות, קטעי אקשן מהמשחק וגרפיקה ממש טובה. עד כה, הטריילר נותן לנו הרגשה ותקווה שזה יהיה המשחק הטוב ביותר בסדרת משחקי Deus Ex, אבל כל שנותר הוא לחכות עוד קצת, ואז נוכל לשפוט בעצמנו אם הוא אכן, הטוב ביותר בסדרה.

המשחק Deus Ex: Human Revolution (הקודם בסדרה) זכה להמון תשואות עקב סיפורו המעולה וחופש הבחירות שנעשה במשחק, במיוחד עם ארבעה סופים שונים, למרות שהם בעיתיים מעט, וכאן נשאלת השאלה כיצד סוף אחד מתקשר למשחק החדש? הרי לא ניתן להמשיך עם הבחירות שנעשו (למי ששיחק במשחק הקודם בסדרה) כי המשחק החדש מותאם לקונסולות הדור הבא.

מפיק המשחק שוחח על כך עם האתר Finder וציין כי לא היה להם שום אמצעי טכנולוגי שיכל לעזור להם בלשחזר את הבחירה של השחקנים מהסוף של המשחק הקודם בסדרה: "כשהתחלנו לעבוד על Mankind Divided, חשבנו שצריך לקחת קצת אמת מכל ארבעת הסופים הקודמים ולתת לשחקנים להרגיש ש'אוקיי, זה מרגיש הגיוני…'. העדפנו לשמור קצת סודיות מהמשחק החדש, בכדי שלא תהיה אי הבנת מידע של קהל השחקנים לגבי המשחק החדש".

Deus-Ex-Mankind-Divided-1

לחדשות היותר משמחות בעניין זה: במשחק החדש, צוות הפיתוח כן ישמור את הבחירה שלכם לסוף המשחק בשביל המשחק הבא, אפילו שהחברה Proulx עצמה לא יודעת אם יהיה בכלל משחק נוסף.

המשחק Deus Ex: Mankind Divided יושק ב-23 לאוגוסט לקונסולת ה-Playstation 4 וה-Xbox One, וגם למחשב.

 

אודות רועי נגן

רועי נגן
אוהב ליצור תוכן ליוטיוב, לכתוב כתבות, חובב קולנוע, טלוויזיה וגיימינג.

השאר תגובה