בית / חדשות / Nintendo NX מנסה למתג את עצמה כקונסולה לכל השחקנים

Nintendo NX מנסה למתג את עצמה כקונסולה לכל השחקנים

Nintendo תמיד ניסתה לא להיות באמצע הויכוח של Casual ו- Hardcore בעוד היא ניסתה לגשר מאחורי הכלים בעזרת ה- Nintendo Wii וה- Nintendo 3DS. בגדול ניתן לטעון שהקונסולות שלהם תמיד היו יותר לכיוון ה-Casual Gaming ופחות לכיוון ה-Hardcore Gamers. למרות זאת עם יציאתה המתקרבת של ה-Nintendo NX, החברה מנסה באמת ובתמים לנסות ולמשוך את כל הקהלים. בראיון ל-"Nintendo Everything" דיבר Shinya Takahashi , ראש חטיבת Nintendo Entertainment Planning & Developing על האסטרטגיה לגבי הקונסולה החדשה: "אני לא יכול להיכנס לפרטים אבל אנחנו מכוונים שכולם יאהבו את הקונסולה החדשה. אני חושב שאנחנו מנסים להוציא מוצר שגם צרכנים שיש להם הרבה ניסיון משחק וגם כאלה שלא, יוכלו להנות ממנה בקלות".

אנחנו נצטרך לקחת את ההצהרות האלה בעירבון מוגבל מכיוון ששמענו אותן בעבר גם עבור ה- Wii וה- Wii U. למרות זאת, מכיוון ש- Nintendo באמת מפגרת במכירות מול המתחרות שלה, מהלכים מסוג כזה הם הגיוניים והמטרה תהיה כמובן להגדיל את נתח השוק ולא להקטין אותו.

מה אתם חושבים? ה- Nintendo NX על הכוונת שלכם? ספרו לנו בתגובות.

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

השאר תגובה