בית / חדשות / האם אנו בדרך לקונסולת PlayStation ניידת חדשה?

האם אנו בדרך לקונסולת PlayStation ניידת חדשה?

שמועה חדשה פורצת ברשת לפיה תיחשף קונסולה ניידת חדשה במפגש ה-PlayStation הקרוב. האם קם ממשיך רוחני ל-PS vita? או שמא מדובר בבדייה?

בדרך להיות הפז
בדרך להפוך לפז"מניק החדש? PS Vita.

לקראת אירוע ה-PlayStation Meeting הקרוב, גדלה הציפייה לקראת השקת גרסת ה-NEO החדשה לקונסולה, יחד עם גרסת ה-Slim המתוכננת לצאת באותו מפגש. אם להאמין לשמועות חדשות שצצות לאחרונה במרשתת, ייתכן כי חברת Sony תפיץ קונסולה שלישית במפגש- קונסולה ניידת.

שמועה זו מיוחסת באופן ישיר להדלפות קודמות דוגמת הדלפת גרסת ה-Slim לקונסולה המוכרת בפורום NEOgaf בחודש יוני האחרון. את השמועה על הגרסה הדקה לכאורה פרסם עובד בחברת Foxconn (יצרנית רכיבים טכנולוגיים), ועל כן סביר להניח שנתקל ברכיבי הפלייסטיישן ממקור ראשון. הדלפות מעין אלה נותנות משנה תוקף לאמיתות הדברים בפורום, ועל כן יש להתייחס ברצינות להדלפות מפתיעות כמו השקת קונסולה ניידת נוספת, או שמועה לפיה עובד ותיק בחברה ראה ייצור של קונסולה ש"דומה למכשיר ה-PSP".

ואולם, אין להתייחס לשמועה זו כעובדה מוגמרת. ייתכן כי מדובר בקונסולת ה-NX של Nintendo, על אף שההדלפה לא עולה בקנה אחד כאשר מחברים את הפרטים. לא סביר ש-Nintendo החלה לייצר קונסולה שמיועדת להשקה במרץ 2017 כבר ביוני 2016, והדלפות נוספות ממקורות אחרים כבר איששו של-NX צורה דקה ושטוחה, יותר כמו טאבלט מאשר הצורה האופיינית לסוני.

עוד שמן להוסיף למדורה: הבלוג היפני Hakanko מדווח על כך שסוני תיאמה שתי תבניות שידור אל-חוטיות עם רשות התקשורת הפדרלית (ה-FCC), שמספריהם הסידוריים תואמים ל-PlayStation 4 ול-PS Vita. אלה לא אמורים היו לעורר חשד, שהרי השמועות על החידושים ל-PS4 כבר פרחו, אלמלא הופיע ה-PS Vita יחד איתם.

אומרים שאין עשן בלי אש, וכל הכיוונים בהחלט מצביעים על כך שתשווק גרסה ניידת כלשהי ל-PS, בין אם מדובר בעדכון חומרה ל-PS Vita, לגרסה דקה יותר שלו או לקונסולה חדשה בתכלית. דבר אחד בטוח: סוני עוד לא אמרה את המילה האחרונה בנוגע לשוק הקונסולות הניידות.

אודות נתי סדגי

נתי, בן 23 מאשקלון, סטודנט להוראת לשון והיסטוריה. אוהב טיולים ארוכים לאורך החוף (לא באמת), להתאמן (קרוספיט, בהתאם לטרנד העכשווי), וכמובן גיימינג על צורותיו. 'סאקר' של red hot chilli peppers אבל זה כבר סיפור אחר. אם הייתי חיה הייתי ניבתן, ואם הייתי מאכל כנראה שהייתי שקד מרק.

השאר תגובה