בית / חדשות / סרטון חדש שמוכיח את קיומה של ה-PS4 Slim פורסם!

סרטון חדש שמוכיח את קיומה של ה-PS4 Slim פורסם!

ובכן, הנה הוא…במלוא הדרה, ה-PS4 SLIM!!!

זה מדהים איך ששמועות מתפשטות ומתפתחות כמו אש בשדה קוצים… עד לפני 24 שעות השם PS4 Slim לא היה אומר כלום לאף אחד, ואנשים לא הקדישו לו הרבה מחשבה, אבל אתמול הודלפו תמונות שהיו "לכאורה" הקונסולה הדקיקה והחדשה של Sony, ומאז הרשת משתגעת לגבי האמיתות של הדבר. אם לא ראיתם עדיין את החשיפה, הנה הגלריה:

מצגת זאת דורשת JavaScript.

ועכשיו, לכל אלו שפקפקו עדיין בקיומה של ה-PS4 Slim, הנה פיסת ההוכחה האחרונה שצריך כדי להוכיח את קיומה- Richard Leadbetter מהאתר Digital Foundry’s גם היה סקפטי לגבי קיומה של הקונסולה, והוא החליט ללכת לביתו של האדם שטוען שקנה אותה. אבל לא רק שהוא קיבל הוכחה במקום, הוא גם נתן לנו סרטון שמראה את הקונסולה נדלקת ופועלת כרגיל! (תכלס כדי להשתיק את אלו שאמרו שהתמונות הן הדפס ממדפסת תלת-מימד).

אז הנה הוא, הקונסולה הדקיקה אמיתית- היא מגיעה והיא לא בהכרח נראת טוב כמו ה-PS4 המקורית אבל אני בטוח שהיא תהיה הצלחה מסחרית גדולה, במיוחד אם יהיא תלווה בירידת מחיר ל-PS4 המקורית.

מדהים מה אפשר להספיק ב-24 שעות הא?

 

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *