בית / חדשות / Cities Skylines מציגה – DLC מאת יוצר מהקהילה

Cities Skylines מציגה – DLC מאת יוצר מהקהילה

לראשונה בתולדות המשחק המצליח, Cities: Skylines, התוכן להורדה הבא יכלול תכנים שנוצרו על ידי יוצר מהקהילה שיקבל אחוזים מהמכירות.

Cities Skylines של חברת Paradox הוא משחק מצליח אשר ממלא את מקומו של המותג הנודע SimCity ונותן לשחקנים לתכנן, לבנות ולנהל עיר משלהם. עבור חלק מהשחקנים זה לא מספיק והם רצו יותר, ולמזלנו קהילת המודים של המשחק פורחת ושחקנים מעצבים לעצמם ולאחרים פריטים ובניינים להוסיף לערים שלהם. היחס של חברות הגיימינג למודים משתנה מחברה לחברה – חלק מהחברות תומכות ומעודדות את קהילת המעריצים היוצרים וחלק אפילו נאבקות בהם. חברת Paradox ללא ספק מייצבת את עצמה בקבוצה הראשונה ולוקחת צעד נוסף ונדיר למחוזותינו ותמכור תוכן של יוצר מהקהילה בתור DLC.

מאט קרוקס, הידוע בפורומים בכינוי Shroomblaze עיצב מספר בניינים ואובייקטים במיוחד עבור חבילת התוכן שקיבלה את השם "Content Creator Pack: Art Deco".  למי שלא מתמצא בזרמים בארכיטקטורה נאמר שארט דקו שהופיע לראשונה בשנות העשרים של המאה הקודמת בצרפת. קרוקס כתב שאחרי אלפי שעות משחק ב-Cities Skylines זה מרגש אותו שהמשחק יכלול בניינים אשר הוא תכנן ויצר. סגנון הארט דקו נחשב על ידי רבים כאחד מסגנונות הבנייה המוצלחים ביותר בהיסטוריה וכאשר חברת Paradox נתנה לו יד חופשית ביצירת התוכן הוא בחר בסגנון זה. חבילת התוכן להורדה תהיה זמינה לשחקנים משבוע הבא וקרוקס יקבל אחוז מהמכירות שלה. נקווה שנראה עוד תכני קהילה מופיעים בצורה רשמית במשחקים שונים בעיקר כאשר ישנו תשלום ליוצרים מהקהילה.

אודות יונדב צבקר

יונדב צבקר
סטודנט לבלשנות ואנגלית, בוגר ישיבת מעלה גלבוע, גיק ודוס.

השאר תגובה