בית / חדשות / United Front מכריזה על Smash+Grab עם טריילר וצילומי מסך

United Front מכריזה על Smash+Grab עם טריילר וצילומי מסך

United Front, המפתחת של Sleeping Dogs, הכריזה על משחק חדש שנקרא Smash+Grab. ויש Beta בדרך.

United Front מכריזה על כותר חדש ונועז עם חזון חדש למשחק 3v3 בסביבה של לוחמת כנופיות למחשב. המשחק מתרחש בעתיד מרוחק והוא מכיל בתוכו מלחמת כנופיות מלאה בשלל, נשקים ובעיקר זוועות.

על כל קבוצה להיתלות, לירות ולשבור את דרכה לניצחון בכך שתשיג 50 אלף דולר במוצרים גנובים מחנויות או מהקבוצה השנייה! תחת אש רציפה, כל משחק יארך 15 דקות ובכל משחר השחקנים ישדדו חנויות בעזרת נשקים מטורפים כמו אתי חפרה שמחובר להם מסור חשמלי או רובה חצים מורעלים.

אם כל זה לא קנה אתכם עדיין, הנה קצת צילומי מסך מתוך המשחק המצופה:

מצגת זאת דורשת JavaScript.

בנוסף למהלכי קרב ייחודיים, יכולות מיוחדות, ביגוד ויתרונות לכל מנהיג, Smash+Grab מאפשר לשחקנים להתאים אישית את הנשקים והמראה של הכנופיה שלהם. קודם כל בוחרים lieutenant לכנופיה שלכל lieutenant יש יכולות משלו – אחר כך בוחרים מחלקה לשאר חמשת השחקנים. אחרי שהתכוננתם, הניצחון יכול להיות שלכם בעזרת עבודת צוות ומהלכים טקטיים וחכמים – מארבים קלאסיים ומהלכי old-school לא יזיקו.

Stephen Van Der Mescht, המנכ"ל של United Front אומר: "Smash+Grab משלב את האהבה שלנו למשחקי רשת תחרותיים ביחד עם המומחיות שלנו במכניות אקשן וקרב פנים מול פנים אשר שופר בזמן שעבדנו על Sleeping Dogs. הבדיקות והמשחקים שערכנו אצלנו במשרדים כאשר פיתחנו את המשחק הזה הפכו לאינטנסיביות ביותר ואנו מקווים לראות את אותה תגובה מתעוררת אצל השחקנים כאשר ישחקו ב-Beta של המשחק החדש שלנו Smash+Grab."

גלו עוד על Smash+Grab באתר שלהם ממש פה ותוודאו שאתם נרשמים ל-Beta כדי שאולי תזכו לשחק מוקדם יותר במשחק המגניב הזה.

Smash+Grab מתוכנן ליציאה בהמשך השנה ויהיה זמין למחשב האישי בלבד דרך Steam.

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

השאר תגובה