בית / חדשות / הכירו את ההרפתקה החדשה שלכם – Valley

הכירו את ההרפתקה החדשה שלכם – Valley

היוצרים של Slender: The Arrival הוציאו משחק חדש בשם Valley- משחק הרפתקאות יפייפה שבו השחקנים יכולים לשלוט בחיים ובמוות של העולם החדש.

Blue Isle Studios הוציאו היום את המשחק החדש שאותו פיתחו Valley. המשחק הינו אקשן/הרפתקאות/חקירה ממבט של גוף ראשון אשר שולח את השחקן למסע מדהים של גילוי ארץ חדשה ומסתורית.


השחקן שאיתו אנחנו נשחק יהיה לבוש בחליפה מלאת עוצמה בשם L.E.A.F (Leap Effortlessly through Air Functionality). החליפה בעצם נותנת כוחות מיוחדים ללובש אותה כגון, מהירות, זריזות וכוח – אבל זה לא הכל – הלובש מקבל את היכולת לשלוט על החיים ועל המוות.

אז מה בעצם עושים במשחק? ואיפה ה-Valley הזה בכלל נמצא? ומה כל כך מיוחד בו?
שמחה ששאלתם!

ה-Valley הוא בעצם מקום קסום ונסתר באמצע Rocky Mountains. מלא במגוון של יצורים יוצאי דופם ונופים כובשים ומפליאים העמק מחזיק גם שריד עתיק ורב עצמה להפליא, אשר על פי אגדה היא נושא את המוות בקנה מידה עולמית. האזרחים הקודמים של העמק ניסו להשתמש בכוח הזה, ועכשיו תורנו בתור שחקנים לנסות ולנצל את הכוח הזה לטובה.

באמצעות החליפה L.E.A.F. נוכל לחוות משחק באיכות 3D עם היכולת לקפוץ לגבהים מרשימים, לרוץ ריצות ספרינט ללא מאמץ ותוך כדי לחוות ולחקור את המרחבים המרהיבים של המשחק. בעודנו חוקרים נצטרך לאסוף כדורי חיים, לזנק בין היערות, לקפוץ בין המבנים ולחשוף רמזים בעוד לנו הכוח לשלוט בחיים ובמוות של כל יצורי החיים והצמחיה מסביב. יש רק קאצ' אחד, ככל שאתה מת יותר פעמים, כך הסביבה שלך מתה איתך.

מה אתם אומרים, תוכלו לאזן בין החיים למוות ולהצליח לסיים את המשחק?
המשחק זמין עכשיו למחשב ב-Steam ולקונסולות PlayStation 4 ו- Xbox One במחיר של $19.99 בלבד.

אם אתם רוצים לקבל עוד מידע על המשחק, מומלץ לצפות בטריילר הזה:

ולמקרה שעוד לא השתכנעתם, קבלו עוד כמה תמונות:

אודות שי כסיף

שי כסיף
שי כסיף, בת 17 מרחובות. גיקית לא קטנה, אוהבת מאוד את עולם הגיימינג, עולמות הפנטזיה והמד"ב. Team DC בקומיקס, אבל כמובן ש-Team Marvel אם מדובר בסרטים!

השאר תגובה