בית / חדשות / Civilization VI – מידע חדש לקראת המשחק

Civilization VI – מידע חדש לקראת המשחק

לכבוד השקת המשחק החדש הצפויה כבר בחורף הבא עלינו לטובה, אולפני 2K ואולפני Firaxis Games שחררו מידע לכבוד השקת המשחק Civilization VI, ולכבוד חגיגות השנה העשרים וחמש לצאת המשחק הראשון בסדרה. שיהיה במזל.

אתמול (ה-24 לאוגוסט) הכריזו באופן רשמי האולפנים המפתחים 2K ו-Firaxis Games על חגיגות השנה העשרים וחמש למותג Civilization. יחד עם זאת, הכריזו האולפנים כי חבילת "חגיגת עשרים וחמש השנים" (Civilization VI 25th year anniversary edition) תצא אף היא ותהיה אקסקלוסיבית למחשב האישי. החבילה תכלול את הדברים הבאים:

– עותק של המשחק Civilization VI, יחד עם כל התוכן שמגיע בחבילת ה-Deluxe.
– אריזה ייחודית לחבילה.
– סט מטבעות הנצחה דקורטיבי.
– ספר אומנות "Civilization במרוצת השנים" בכריכה קשה.
– בונוס הזמנה מוקדמת של האימפריה האצטקית.

עד עתה המשחק מכר 35 מיליון עותקים ברחבי העולם, וככל הנראה בדרך להניף מחדש את ז'אנר משחקי האסטרטגיה למעלה. המשחק יכיל שינויים כמו ערים דינמיות שמתרחבות מעצמן ומספקות פן אסטרטגי חדש, מנהיגים שיפעלו בהתאם לדמותם ההיסטורית (הסוף לבדיחת ה'גנדי' שמתרוצצת לה כבר שנים במשחקים?), ושינויים משמעותיים בפיתוח הטכנולוגיה והמדע, שיעניקו אפשרויות אסטרטגיות שלא נראו בעבר.

"החיוּת של Civilization היא ברעיונות החדשניים שכל צוות מעצבים מביא עמו יחד עם פידבק מהקהילה המדהימה שלנו" טוען Sid Meier, מפיק המשחק. "[…] אני מאוד גאה במה שהם (המעצבים) יצרו, ומקווה שתיהנו מהמשחק Civilization VI כמו שהם נהנו לפתח אותו. לחיי עשרים וחמש שנים נוספות!".

בתוך כך, מידע חדש שהשתחרר לקראת השקת המשחק על אחד המנהיגים המיועדים להופיע במשחק, הלא הוא פיליפ ה-II.

קצת היסטוריה על הוד מלכותו: פיליפ ה-II מלך במשך ארבעים ושמונה שנים על האימפריה הספרדית בתקופת הרפורמציה (תחילת האימפריה הפרוטסטנטית במאה ה-16). המלך פיליפ לא היה תומך גדול בפרוטסטנטים אם לומר בלשון נקייה. הוא הפך ספרד לקתולית מחדש, והקים את האינקוויזיציה הידועה לשמצה. עוד עשה המלך, והקים "ליגת קודש" כנגד האימפריה העותמאנית. הוא גם ניסה לעצור את המהפכה האנגליקנית, והתערב באופן ישיר להפיכת צרפת לקתולית.

אבל לא רק מלחמות דת סבבו את פיליפ השני. הוא גם אחראי לתור הזהב של ספרד חרף המלחמות. במהלך תור הזהב התרבות של העם המדובר פרחה, מוזיקה אומנות וספרות שגשגו תחתיו, ולמעשה תרם באופן ישיר לזוהר שהקיף את תקופת הרנסנס.

המשחק צפוי לצאת ב-21 לאוקטובר למחשב האישי. ניתן לבצע הזמנה מוקדמת כ-90 יום לפני שחרור המשחק.

אודות נתי סדגי

נתי, בן 23 מאשקלון, סטודנט להוראת לשון והיסטוריה. אוהב טיולים ארוכים לאורך החוף (לא באמת), להתאמן (קרוספיט, בהתאם לטרנד העכשווי), וכמובן גיימינג על צורותיו. 'סאקר' של red hot chilli peppers אבל זה כבר סיפור אחר. אם הייתי חיה הייתי ניבתן, ואם הייתי מאכל כנראה שהייתי שקד מרק.

השאר תגובה