בית / חדשות / Gravity Rush 2 – פרטים על דמויות חדשות

Gravity Rush 2 – פרטים על דמויות חדשות

דמויות חדשות ופרטים עליהן פורסמו על ידי החברה המפתחת. לפנינו טעימה נוספת מתוך המשחק Gravity Rush 2, הצפוי לצאת בחורף הקרוב.

ההמשך למשחק האקשן מ-2012 בדרך אלינו, ועמו הציפייה לפרטים נוספים. לאחרונה פורסם סיפור הרקע ומספר דמויות חדשות. המשחק ממשיך מנקודת העצירה של המשחק הראשון- Kat וחברה Syd מוצאים את עצמם מועברים ליישוב סובב המכרה של Banga, אלא כפי שמסתבר, כורים 'אבן גרביטציה' מתוך המכרה הטבעי תחת התושבים. זה עשה תחת פיקודה הצמוד של Lisa שדואגת למלא את האספקה ולדאוג לעסק העירוני. ללא Dusty לצידה, Kat חסרת כוחות ושני הגיבורים של Gravity Rush צריכים להרוויח את מעמדם לאט אבל בטוח.

יחד עם זאת מוצגות לנו דמויות חדשות כמו Lisa, המנהיגה עליה דשנו. Vogo, סוחר ממולח וידוע לשמצה, שהתכניות שלו כלפי ליסה לא-מי-יודע-מה נחמדות. Ceice, ילדה ביישנית ומופנמת, והבת החורגת של ליסה, Fi, שומר הראש השקט והקטלני של Vogo, ו-Misai, הכורה הראשי של העיר, שמוכן להוכיח את ערכו בכל, אבל בכל מחיר. לבסוף מוצגת לנו גם מפה חדשה: The Rift Plane.

ואם היה למי מהמעריצים ספק, החברה מבטיחה שהמבנה הסביבתי הפתוח, והגרפיקה הציורית שאלו התאהבו בהם במשחק הראשון, כאן כדי להישאר. לשחקנים יחכו מגוון משימות (מעל 50!), והשלמתם תעניק גמולים שונים. לוחות אבן ו-Nevi חדשים אף הם יופיעו וידריכו את העלילה. גם אלה האחרונים יתגמלו את השחקן שיעז.

המשחק צפוי לצאת ב-2 לדצמבר, ל-PS4.

אודות נתי סדגי

נתי, בן 23 מאשקלון, סטודנט להוראת לשון והיסטוריה. אוהב טיולים ארוכים לאורך החוף (לא באמת), להתאמן (קרוספיט, בהתאם לטרנד העכשווי), וכמובן גיימינג על צורותיו. 'סאקר' של red hot chilli peppers אבל זה כבר סיפור אחר. אם הייתי חיה הייתי ניבתן, ואם הייתי מאכל כנראה שהייתי שקד מרק.

השאר תגובה