בית / חדשות / Destiny- אירועי Trials of Osiris ייפסקו לדור הקונסולות הקודם
destiny

Destiny- אירועי Trials of Osiris ייפסקו לדור הקונסולות הקודם

בעלי ה-Xbox 360 וה-PlayStation 3 ייאלצו לשדרג את הקונסולה כדי להמשיך וליהנות מ-Destiny אחרי חודש אוגוסט.

חברת Bungie, המפתחת של Destiny, מתכננת להעביר את כל אירועי המשחק לקונסולות החדשות בלבד כאשר ההרחבה הבאה של המשחק Rise of Iron תושק ב-20 בספטמבר. כפי שהמפתחת ציינה בעבר, אירועים כמו Iron Banner או Trials Of Osiris יהיו זמינים רק לבעלי Xbox One או PlayStation 4.

למעשה, בעדכון השבועי בבלוג של Bungie, המפתחת ציינה בדיוק מתי Trials of Osiris כבר לא יהיה זמין לבעלי ה-Xbox 360 וה-PlayStation 3. האירוע האחרון יתרחש בין ה-26 ל-30 באוגוסט הזה ואחרי הנקודה הזו, בעלי הקונסולות הישנות ייאלצו לשדרג ל-Xbox One או PlayStation 4 כדי ליהנות מאירועי Online ומההרחבה החדשה Rise of Iron. בנוסף צוין בפוסט שגם בעלי הקונסולות החדשות יצטרכו את ההרחבה כדי להמשיך ולשחק ב-Trials Of Osiris.

download

בנוסף, בעלי הקונסולות החדשות לא יוכלו לשחק ב-Trials of Osiris אחרי סוף השבוע של ה-2 בספטמבר כדי שיוכלו להתרכז בהרחבה החדשה Rise of Iron שיוצאת ב-20 בספטמבר. Trials of Osiris יחזור ב-30 באוגוסט ויהיה זמין רק לבעלי Xbox One או PlayStation 4.

ההרחבה הבאה של Destiny שנקראת Rise of Iron תצא ב-20 בספטמבר ותהיה זמינה ל-Xbox One ול-PlayStation 4.

גם אתם מתרגשים לקראת Rise of Iron כמוני? שתפו אותנו באזור התגובות!

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

השאר תגובה