בית / חדשות / Halo Online- המשחק החינמי נסגר, החזרים כספיים ינתנו
Halo Online

Halo Online- המשחק החינמי נסגר, החזרים כספיים ינתנו

משחק היריות החינמי Halo Online ייסגר סופית בקרוב.

Saber Interactive, המפתחת של משחק היריות החינמי Halo Online, הודיעה שהיא סופית סוגרת את שרתי המשחק ומבטלת אותו בהוראת Microsoft. המשחק ניתן בהשקה מוקדמת ברוסיה באביב 2015 והשרתים נסגרו בדצמבר באותה שנה.

המפתחת פרסמה הצהרה: "בחצי שנה האחרונה, העמיתים שלנו ב-Microsoft נכשלו לקבל החלטות לגבי עתיד המשחק שפיתחנו והחליטו לסגור אותו. אנו יודעים דבר אחד והוא שהמשחק בצורתו הנוכחית לא ייצא לשוק המשחקים. ההחלטה הזו לא הייתה קלה לנו, אבל אנו מבינים שאין דבר שיותר גרוע מחוסר וודאות."

Halo Online

גם האתרים וכל מה שקשור במשחק Halo Online ייסגרו לחלוטין וכל ה-micro-transactions יבוטלו. מי שרכש דברים במשחק יקבל את כספו בחזרה עד סוף החודש.

הודעה זו מגיעה מספר חודשים לאחר שבמאי האחרון, Microsoft החליטה לסגור את אולפני Lionhead, המפתחת של סדרת המשחקים המצליחה Fable.

מה דעתכם על הסגירה של Halo Online ועל כל הצעדים ש-Microsoft נוקטת עם האולפנים שבבעלותה, במיוחד שהמשחק כבר היה בתהליכי פיתוח להשקה בשאר העולם? שתפו אותנו באזור התגובות!

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

השאר תגובה