בית / חדשות / שמועה- ל-Nintendo NX יהיו שלטים מבוססי תנועה

שמועה- ל-Nintendo NX יהיו שלטים מבוססי תנועה

לפי שמועה חדשה שמסתובבת, ל-Nintendo NX יהיו שלטים מבוססי תנועה כמו ל-WII.

המורשת שהשאירה קונסולת ה-WII אולי בעלת פוטנציאל מבוזבז, אבל בהחלט השאירה חותם והניעה תחום חדש בתעשיית המשחקים שהוא "משחק על ידי תנועה או מציאות". מאז שהושק ה-WII הראשון, נוספו המון קונסולות ומאפיינים בעלי אביזרי תנועה/מציאות מדומה כמו: 3DS, WII U, PS-Move, וכמובן ה-PS VITA ועוד המון המון שסתם מיותר לציין פה.

במילים אחרות, שלטי/חיישני תנועה נמצאים פה כדי להישאר וכמעט בכל מכשיר היום יש איזושהי וריאציה של חיישן תנועה. בגלל מה שהזכרתי פה, זה בכלל לא מפתיע שאולי גם ה-Nintendo NX יכלול את המאפיין שהובילה חברת Nintendo אי שם בשנת 2005.

nintendo_nx

לפי שמועה חדשה שמסתובבת, ה-Nintendo NX יכלול בקרי משחק בסגנון קונסולת ה-WII המקורית. לפי השמועה, השלטים יהיו רגילים ואם השחקן ירצה או יצטרך לעבור למצב תנועה, חלק מהשלט יתנתק וישמש כשלט מבוסס תנועה.

כל זה נשמע די צפוי וסטנדרטי, לחברת Nintendo לא נשארו הרבה טריקים בשרוול ועכשיו היא מנסה לשחזר הצלחות מהעבר. אני לא יכול לומר שאני מופתע מההחלטה של Nintendo אבל היי, אולי Nintendo יפתיעו את כולם עם קונסולה מנצחת.

ה-Nintendo NX מתוכנן ליציאה כלל עולמית בחודש מרץ ב-2017 והכרזות לגבי מאפיינים וכל מיני אמורות להגיע בערך בחודש ספטמבר השנה.

מה אתם חושבים על השמועה הזו? מהלך חכם או סתם טריק שיווקי וחזרה על צעדים קודמים? שתפו אותנו באזור התגובות.

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

השאר תגובה