בית / חדשות / Berserk – שני טריילרים חדשים למשחק

Berserk – שני טריילרים חדשים למשחק

שני טריילרים חדשים שוחררו למשחק Berserk. הטריילרים מציגים שתי דמויות חדשות ומשחקיות Hack & Slash בועטת, טקטית וחסרת רחמים.

הכותר היפני Berserk הוא משחק שכרגע נמצא בפיתוח על ידי חברת Omega Force ובתהליכים לקראת הפצה על ידי Koei Temco. המשחק הוא מעין שילוב בין הכותר Dynasty Warriors לבין סדרת המנגה והאנימה Berserk. מעט מאוד ידוע לציבור כרגע על המערכות השונות במשחק, אבל נראה כי החברה האחראית לו מעדיפה לתת לסרטונים ולתמונות שמשתחררות ללא הרף לדבר בעד עצמם.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

בשני הטריילרים החדשים, המצטרפים לשני הטריילרים ששוחררו בעבר, מוצגות שתי דמויות חדשות ובערך חצי דקה של משחקיות פעילה שלהן. במשחק נראה אקשן "קיצוץ-וחיתוך-אויבים-מזווית-מצלמה-מסוימת" שאופייני מאוד למשחקים מהמזרח, יחד עם גוזמאות שונות כמו מהלכים שמשמידים רדיוס לא קטן של אויבים, חרבות גדולות ומפלצות שונות ממיטב הפולקלור המקומי. המשחק גם מציג דם, לכן סביר להניח שלא יהיה מיועד לילדים.

 

המשחק צפוי לצאת ב-27 לאוקטובר 2016 ביפן ל-PS4, PS vita ול-PS3, ובינתיים לא ידוע מתי המשחק יגיע למערב או אם יגיע בכלל.

אודות נתי סדגי

נתי, בן 23 מאשקלון, סטודנט להוראת לשון והיסטוריה. אוהב טיולים ארוכים לאורך החוף (לא באמת), להתאמן (קרוספיט, בהתאם לטרנד העכשווי), וכמובן גיימינג על צורותיו. 'סאקר' של red hot chilli peppers אבל זה כבר סיפור אחר. אם הייתי חיה הייתי ניבתן, ואם הייתי מאכל כנראה שהייתי שקד מרק.

השאר תגובה