בית / חדשות / Evolve Stage 2 מציג מצב שיתוף פעולה חדש

Evolve Stage 2 מציג מצב שיתוף פעולה חדש

המשחק Evolve Stage 2 המפותח והמתוחזק בידי Turtle Rock's Studios, הגיע לחלק השני של ה"אירוע" (Event) שרץ במשחק כבר תקופה, ה-Sheer Madness. החלק השני כולל מפת שיתוף פעולה (Co-op) של ארבעה שחקנים נגד אויב AI.

ארבעה שחקנים, מפלצת AI אחת. Evolve Stage 2
ארבעה שחקנים, מפלצת AI אחת. Evolve Stage 2

המצב החדש במשחק Evolve stage 2 נקרא Dubbed Operation The Deepest Dark, ובו ניתן לראות ארבעה ציידים המתכנסים יחדיו כדי להילחם במלכת הגורגונות. זו האחרונה החליטה להשתלט על מתקן "רוחות" (Wraiths) ועל השחקנים לעצור אותה. ואולם, קל לדבר אך קשה יותר לבצע, מכיוון ש"החיילים" שלה בוקעים ללא הרף מביציהם וכולם רוצים לעצור את הציידים. בתוך כל זה קיים אפילו בונוס בצורת סיפור קטן המתאר כיצד הגיעה מלכת הגורגונות לכוכבנו. לפניכם טריילר ההשקה:

המשחק זמין כרגע דרך ה-Steam בחינם (free-to-play), ולמעשה זו השקה מחודשת לכותר המקורי שהושק אשתקד. על אף ש-Skins שהשחקן פתח או קנה בעבר יישארו גם בהשקה הנוכחית, כעת ניתן להרוויח את כולם גם דרך משחק והשקעה. מספר מאפיינים שונו אף הם על מנת לייצר חוויה ידידותית יותר למשתמש החינמי.

אודות נתי סדגי

נתי, בן 23 מאשקלון, סטודנט להוראת לשון והיסטוריה. אוהב טיולים ארוכים לאורך החוף (לא באמת), להתאמן (קרוספיט, בהתאם לטרנד העכשווי), וכמובן גיימינג על צורותיו. 'סאקר' של red hot chilli peppers אבל זה כבר סיפור אחר. אם הייתי חיה הייתי ניבתן, ואם הייתי מאכל כנראה שהייתי שקד מרק.

השאר תגובה