בית / חדשות / Fallout 4: Nuka World- פרטים חדשים הודלפו

Fallout 4: Nuka World- פרטים חדשים הודלפו

פרטים נוספים להרחבה הבאה והאחרונה של Fallout 4(ספוילרים לפניכם!!!).

ההרחבה האחרונה למשחק Fallout 4 מתוכננת להשקה בהמשך השבוע והיא נקראת Nuka World. אם אתם לא יכולים לחכות כמה ימים כדי לדעת עוד על המשחק, בעל חשבון ה-YouTube בשם MrMattyPlays ערך סרטון שבו רואים את כל המידע שיש לנו על ההרחבה החדשה עד כה. הסרטון הוא באורך של 5 דקות בלבד אז שווה להציץ:

כמו שמצוין בסרטון, כל ההרחבות של Fallout 4 מתחילות בכך שאנו מאתרים סימן רדיו ועוקבים אחריו, הפעם ל-Nuka World. ברגע שמגיעים ל-Nuka World, צריך לעבור דרך ה-Gauntlet, שהוא מעין צינוק מפחיד שמוביל ל-Nuka World, בערך כמו מבחן קבלה לפארק.

המקום המרכזי ב-Nuka World הוא Nuka Town שבו השחקנים ייתקלו ב-N.I.R.A, רובוט בצורת בקבוק Nuka Cola שנראה שסובל מבעיית פיצול אישיות וזעם קלה. אבל הכוכב של ההרחבה בכל אופן (לפי מה ש-Bethesda הראתה לנו עד כה) הוא Nuka Cade, שמנהל את משחקי Nuka Cade, משחקים שהמימון שלהם מגיע מ-pre-war money (סוף סוף יש לזבל הזה שימוש במשחק).

ההרחבה האחרונה למשחק Fallout 4 שנקראת Nuka World, מתוכננת ליציאה בהמשך השבוע ותהיה זמינה למחשב האישי, ל-Xbox One ול-PlayStation 4.

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

השאר תגובה