בית / חדשות / פרטים חדשים על ה- PS4 Neo- משקל, מחיר ועוד

פרטים חדשים על ה- PS4 Neo- משקל, מחיר ועוד

לכל מי שלא יודע, למרות שהעיצוב של הקונסולות וייצורן נעשות ע"י חברת המקור כמו Sony וכדו', בניית החומרה שלהן לרוב נעשות ע"י חברת כמו Foxconn, וכאשר מישהו העובד בחברה הדליף תמונות של סקיצות, מעריצים הגיעו למסקנה שזוהי קונסולת ה- PS4 Neo וככה היא אמורה להיראות:

אותו עובד חברת Foxconn הציג גם שינויים בעיצוב- כפתור ההדלקה וכניסת הדיסקים יהיו בשכבה הראשונה, וכניסות ה- USB יהיו בשכבה השנייה. בנוסף, הקונסולה אמרה לשקול 1.7 קילוגרם יותר מהמקורית ותגיע למשקל של 4.5 קילוגרם (!). בנוסף לכך הקונסולה החדשה תעלה יותר מהקונסולה המקורית, כאשר מחירה יעמוד על 450 דולר. שני שינויים אלא (משקל ועלות) הם הגיוניים בהתחשב בכמות החמרה וההשקעה שהוסיפו לקונסולה.

כמובן שכל מה שרשום פה הוא מידע מודל לא מאומת, אם תרצו לשמוע עוד על קונסולת ה-PS4 Neo תצטרכו לחכות לשביעי בספטמבר (שם יכריזו גם על גרסת ה- PS4 Slim).

אודות תומר חסד

קוראים לי תומר, בן 17 מקיבוץ נידח בגליל העליון, גיימר מאז שאני זוכר את עצמי, אני התחלתי עם המשחק טקן 3 על הפלייסטיישן המקורי וכרגע חורש על Rainbow Six Siege, בעיקרון אני פריק גדול של עלילה ואני אעדיף משחק עם עלילה טובה מאשר משחק עם גרפיקה טובה

השאר תגובה