בית / חדשות / The Witcher 3 גורף רווחי עתק, וגם גרסת "משחק השנה" בדרך

The Witcher 3 גורף רווחי עתק, וגם גרסת "משחק השנה" בדרך

CD Projekt RED, החברה האחראית לסדרת משחקי The Witcher ממשיכה לרכב על גל ההצלחה. החברה מדווחת על הכנסת נטו של 82.7 מיליון דולר נכון לחציון הראשון של 2016.

הרווח הנקי לכותר The Witcher על הרחבותיו הגיע לכ-35 מיליון דולר, אמנם ירידה משנה שעברה (133 מיליון דולר במכירות, ו-61 מיליון ברווח נקי), אבל יש לקחת בחשבון שאותה שנה הייתה שנת היציאה של המשחק. מספרי המכירות דווחו כ"גבוהים" למרות שלא דובר פרטנית על ההיקף המדויק.

המפתחים מדווחים כי Blood And Wine, ההרחבה השנייה למשחק ששוחררה מוקדם יותר השנה, "היוותה את מרבית המכירות שלנו לתקופת זמן זו". ההרחבה האחרונה נכון לעכשיו, Hearts Of Stone לא צוינה בדו"ח מכיוון שהדיווח על המכירות נכון לתקופת ינואר עד יוני.

קוצר אנשים, מפלצות, ורווחים. The Witcher 3.
קוצר אנשים, מפלצות, וגם רווחים. The Witcher 3.

נראה שהמשחק עדיין לא סיים את כהונתו בחנויות. כרגע ידוע שרק ההרחבה Blood And Wine הניבה 17.9 מיליון דולר, ונראה שהחברה לא מתכננת להפסיק לשווק את המשחק בקרוב.

בתוך כך, הציפייה לקראת גרסת The Witcher 3: Game Of The Year Edition העתיד לצאת כבר מחר מתגברת, והחברה המפתחת שחררה טריילר משחקיות חדש, כמו גם פרטים על העדכון החדש.

נראה שלא רק הרווחים מדברים בשבח המשחק, אלא גם הפרסים שקיבל- המשחק על הרחבותיו צבר עד עתה כ-800 פרסים מגופים ואתרים שונים (קראתם נכון, 800). החל ממחר המשחק יהיה זמין גם בגרסת GOTY, ויכלול את המשחק יחד עם כל ההרחבות והעדכונים שעד עכשיו יצאו אליו. לאלה מכם שידם לא הייתה משגת את המשחק עד עכשיו, בדיוק מהגרסה הזאת מומלץ להתחיל.

וכעת לטריילר:

לבסוף, גם אלה שכבר קנו את המשחק לא יישארו מקופחים, והחברה מדווחת על עדכון שגם הוא עתיד לצאת כבר מחר. העדכון יהיה יחסית סטנדרטי- הוא מתקן מספר בעיות במשימה “Without A Trace”, בה לא ניתן היה להכות שתי דמויות בעולם, הורדה של רמת הקושי של "טרולי הסלעים" ב-Dun Tynne לרמת משחק "Just The Story". גם שינויים ב-GUI, לגבי השלט של ה-PS4, ועוד מספר פאצ'ים שניתן לראות כאן מגיעים למשחק.

המשחק The Witcher 3 (גם בגרסת Game Of The Year Edition שתהיה זמינה ב-30 לאוגוסט) זמין ל-PS4, Xbox One ולמחשב האישי.

אודות נתי סדגי

נתי, בן 23 מאשקלון, סטודנט להוראת לשון והיסטוריה. אוהב טיולים ארוכים לאורך החוף (לא באמת), להתאמן (קרוספיט, בהתאם לטרנד העכשווי), וכמובן גיימינג על צורותיו. 'סאקר' של red hot chilli peppers אבל זה כבר סיפור אחר. אם הייתי חיה הייתי ניבתן, ואם הייתי מאכל כנראה שהייתי שקד מרק.

השאר תגובה