בית / חדשות / Battlefield 1- הגדרות המחשב מציגות תמיכה ב-DirectX 12

Battlefield 1- הגדרות המחשב מציגות תמיכה ב-DirectX 12

מעריצי המחשב של סדרת Battlefield המטורפת של EA ו-DICE בטח חווים תגובות היפראקטיביות על כל הזכר לגבי הבטא של המשחק הבא בסדרה- Battlefield 1- שמופיע ברשת. במקרה, לאתר Overclock3D יש את כבר גישה לבטא על המחשב, והם היו מאוד נדיבים לשתף אותנו באילו הגדרות נוכל להתעסק כדי שנקבל את המשחק על המחשב שלנו.

הדבר הכי חשוב לכמה מהשחקנים היא התמיכה ב-DirectX 12, ובמקום שבו Deus Ex: Mankind Divided נכשל, Battlefield 1 עולה ועולה ומזכיר לנו מי תמיד בראש, מפני שכשתגיע הבטא אליכם כבר תוכלו ללחוץ בקלות על כפתור ההפעל של אופציית ה-DX12, ולתת למפלצת שלכם (או איך שאתם לא קוראים למחשב שלכם) לעשות את שאר העבודה. בין שאר ההגדרות תוכלו לראות שינוי של כמעט כל דבר גרפי במשחק, כמו גודל הטקסטורות, האיכות שלהן, איכות התאורה והצללים ועוד.

בנוסף תוכלו גם להחליף בין כל ההגדרות שאנו מכירים כמו low, medium, high ו-Ultra לחזקים יותר מבינינו, לכל אחת מההגדרות השונות שתוכלו לראות בתמונה הבאה.

הבטא של Battlefield 1 תתחיל מחר לכל השחקנים כאשר היא זמינה כבר עכשיו לקומץ האנשים (או המון האנשים, תלוי איך מסתכלים על זה) שנרשמו לתכנית ה-Insider, כשהמשחק המלא יגיע ב-21 באוקטובר ל-PlayStation 4, Xbox One ולמחשב האישי.

מה אתם חושבים על הגדרות המחשב? האם ציפיתם ליותר או לפחות מצוות המפתחים של DICE? ספרו לנו בתגובות.

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

השאר תגובה