בית / חדשות / פרטים על האיפוס השבועי ב-Destiny
rise of iron Destiny:

פרטים על האיפוס השבועי ב-Destiny

עוד מאותו הדבר אבל היי, בקרוב Destiny: Rise Of Iron!

האיפוס השבועי ב-Destiny בא והולך תמיד ומרגיש מהר כמו הוריקן, כש-Rise of Iron ממש מעבר לפינה (שלושה שבועות), השחקנים ייאלצו להסתדר עם אותו תוכן מאוס עם modifiers שונים רק עוד ממש קצת.

ה-Nightfall של השבוע הוא The Sunless Cell עם Alak’hul, the Darkblade, דמות אהובה ו-Strike האהוב על כולם. ה-Modifiers הפעם כוללים את: Epic ,Small Arms ,Chaff ,Ironclad ו-Exposure. בקיצור, תילחמו ב-Nightfall השבוע ללא רדאר ועם קצב טעינת מגן איטי ביותר בזמן שלאויביכם יהיו מגנים שמתחדשים מהר, אבל לפחות הנשק שלכם ייתן נזק כפול בכל ירייה.

Destiny-The-Taken-King_03

ה-modifiers ל-Heroic Strike השבועי כוללים את: Heroic, Void Burn, Specialist ו-Exposure. קחו איתכם Telesto וזה יספיק…מילה של תומר.

ה-modifiers של Challenge of the Elders השבוע כוללים את: Berserk (אויבים לא בורחים ממך) ואת Chaff (הריגות עם רימון יד יספקו נקודות בונוס). הבוסים של Challenge of the Elders הם The Wretched Knight בסיבוב הראשון, Pilot Servitor בסיבוב השני ו-Sylok, the Defiled בסיבוב האחרון.

ב-Raid של King's Fall ה-Challenge Mode הוא Golgoroth.

לחצו פה להרחבה מלאה על כל השינויים באיפוס השבועי הזה.

Destiny: Rise of Iron מתוכנן להשקה ב-20 בספטמבר ל-Xbox One ול-PlayStation 4.

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

השאר תגובה