בית / חדשות / Metal Gear Survive מידע חדש נחשף

Metal Gear Survive מידע חדש נחשף

מידע חדש לגבי טריילר, משחקיות וכל מיני מאפיינים נחשף בראיון שנערך לאחרונה עם מפתחי המשחק Metal Gear Survive.

חברת Konami הפתיעה את כולנו עם הכרזת משחק ה-CO-OP הישרדות שלה שהוא מעין ספין-אוף של מותג Metal Gear. אבל עד כה נראה שהסטודיו יודע מה הוא עושה, בראיון שנערך לאחרונה עם כמה ממפתחי Metal Gear Survive, עובד אחד יכל לענות על שאלות מסוימות בזמן שהוא מתחמק מהאחרות.

השאלות שהוא ענה עליהן היו מספיקות כדי לחשוף פיסות מידע קטנות על כל מיני היבטים של Metal Gear Survive ובעיקר מאפיין ה-customization, שלפי מה שנאמר שחקנים ייהנו ממנו מאוד מאחר ו"יוכלו להשתמש במספר נשקים לדוגמה חנית או חץ וקשת מטריילר ההכרזה" וגם יוכלו לפתח "ציוד משלהם שיתאים בדיוק לסגנון המשחק הרצוי."

המפתח המשיך לדבר על הדמות הראשית ואישר שיהיה לה "סוג של" בסיס אם כפי שנראה בטריילר ההכרזה. הוא המשיך ואמר: "כפי שנראה בטריילר ההכרזה, בסיס האם יהווה נקודת התחלה ואויבים שיקיפו את הבסיס תמיד יוכלו לתקוף אותו."

מבחינת צילומי משחקיות וצילומי מסך, Konami כרגע "עושה הכנות", אז אפשר לצפות להכרזה גדולה או לטריילר רשמי שייצא בקרוב מאוד.

המשחק צפוי לצאת בשנת 2017 למחשב האישי, ל-Xbox One ול-PlayStation 4.

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

השאר תגובה