בית / חדשות / דיווח- ל-Nintendo NX יהיו כפתורים דומים ל-PS4

דיווח- ל-Nintendo NX יהיו כפתורים דומים ל-PS4

עם כל יום שעובר אנחנו קוראים רק יותר ויותר שמועות מטורפות ומשונות לגבי הקונסולה החדשה של Nintendo שגרמה לכל העולם להתחרפן מחוסר המידע- ה-NX, והיום מגיעה השמועה האחרונה שמשאירה אותנו עוד יותר מבולבלים.

לאחר שדיווחנו לכם לאחרונה על כך שהקונסולה תגיע עם מסך נלווה שישדר באיכות של 720p, הדלפה נוספת מגיעה מהאתר Let's Play Video Games (בשיתוף של האתר Nintendo Life ו-Emily Rogers שהדליפה לא מעט פרטים על הקונסולה ב-NeoGAF), וטוענת שהקונסולה תגיע עם כפתורים הדומים לעיצוב ה-D-pad של Sony, יחד עם כפתור הדומה לכפתור ה-Share של ה-PlayStation 4, שיכול להקרא Social וייוצג על ידי אייקון של מצלמה. הכפתור יאפשר להעלות תמונות וסרטונים ל-Facebook, Twitter, YouTube ולרשת החברתית הפרטית של Nintendo שלא ממש תפסה תאוצה- Miiverse.

שתי הידיעות הללו מגיעות מממערכת פיתוח שהודלפה, כאשר כל המקורות הקיימים מצביעים על כך שכפתור ה-Share יגיע בגרסה הסופית של המכשיר, אך הם לא בטוחים לגבי העיצוב הסופי של ה-D-pad. אבל אחרי הכל, אך אחד לא באמת בטוח בשום דבר כרגע, אלא רק בכך שאנחנו אמורים לקבל מידע נוסף על המכשיר המסתורי מתישהו בעתיד, אבל רק כאשר יגיע כנס גדול שימשוך את כל העיניים אל Nintendo.

מה אתם חושבים על ההדלפה? האם באמת נקבל כפתור שיתוף או שכבר הפסקתם להאמין לכל השמועות והדליפות? ספרו לנו בתגובות.

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

השאר תגובה