בית / חדשות / ASUS הכריזה על 2 דגמי AIO חדשים

ASUS הכריזה על 2 דגמי AIO חדשים

ענקית הטכנולוגיה ASUS הכריזה על שני דגמים חדשים למחשבי AIO (ראשי תיבות של All in One), שמעוצבים בצורה אלגנטית ומארז גוף יחיד בעל מראה מינימליסטי.

הדגם הראשון הוא ZN240IC, שמגיע בגודל של 23.8 אינץ', יחד עם מעבד Intel Core i5 מהדור השישי, עם 8 גיגה בייט של ראם, ונפח אחסון של עד טרה בייט אחד. הדגם הזה מגיע עם עכבר ומקלדת אלחוטיים, מסך מגע, יציאת HDMI, קורא כרטיסי SD, ו-4 יציאות של USB 3.0, כאשר הוא יהיה זמין בספטמבר ויתומחר במחיר של 4150 שקלים ומעלה. הדגם השני מבין דגמי ה-AIO הוא ה-Z240IC, שמגיע עם מעבד Intel Core i7 מהדור השישי, כרטיס מסך מדגם NVIDIA GeForce GTX 960M, ומסך מגע ברזולוציית Full HD, יחד עם אחסון בנפח של טרה בייט בגודל של 2.5 אינץ'.

אני אישית לא כל כך מבין למה ASUS הכריזה עליהם דווקא עכשיו, מאחר ועוד מעט היא תתחל לבנות מחשבים ממעבדי הדור הבא של Intel, וגם הכרטיסים הקטנים של NVIDIA יהיו הרבה יותר יעילים וחזקים, אז אני באמת לא מבין למה היא בדיוק מיהרה להכריז עליהם עכשיו.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

אודות רפאל יקותיאל

רפאל יקותיאל
רפאל, בן 19 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

השאר תגובה