בית / חדשות / ECHO- טריילר משחקיות ראשון ותאריך משוער חדש

ECHO- טריילר משחקיות ראשון ותאריך משוער חדש

ECHO, המשחק המדע-בדיוני החדש של Ultra Ultra קיבל היום תאריך יציאה משוער יחד עם טריילר משחקיות שמראה מה נוכל לצפות מהמשחק כשיגיע למחשב האישי ולקונסולות נוספות.

במשחק לכל דבר יש השפעה: כשתנסו להשתמש בקסמי הטכנלוגיה של הארמון בו מתרחש המשחק תשימו לב שלארמון יש רצון משלו… הוא לומד כל מה שאתם עושים, ואת כל מה שאתם בזמן שהוא משתמש במה שהוא למד נגדכם.

הארמון יכול ליצור “Echoes”, העתקים מדויקים שלכם בכל צורה אפשרית, שמתנהגת כמוכם ותעשה רק את הדברים שאתם תעשו. לפי המפתחת של המשחק, “הדרך שבה אתם משחקים במשחק מעצבת את האויב שלכם. אם תרוצו, ה-Echoes יהיו מהירים יותר. אם תתחבאו, הם יהיו שקטים יותר. אם תירו, הם יתחילו לירות בחזרה.”

המשחק בהחלט מציג קונספט מעניין, אך ייקח עוד לא מעט זמן עד שנוכל לראות אותו על המחשבים שלנו, יחד על קונסולות שהמפתחת עדיין לא חשפה, מתישהו באביב של 2017, תאריך שנדחה לאחר שהמשחק תוכנן להגיע בסתיו של 2016, שנמצא ממש עכשיו מעבר לפינה.

מה אתם חושבים על המשחק? האם אתם מצפים לו ומאוכזבים מהדחיה? ספרו לנו בתגובות.

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *