בית / חדשות / עוד פרטים חדשים על מבנה קונסולת ה-Nintendo NX

עוד פרטים חדשים על מבנה קונסולת ה-Nintendo NX

למרות ש-Nintendo מסרבת לשתף הרבה פרטים בנוגע ל-Nintendo NX למזלנו יש הרבה הדלפות ושמועות. הפעם הפרטים הם בנוגע למבנה הפיזי של הקונסולה והעיצוב כללי שלה. אז מסתבר של-Nintendo NX יהיה split D-Pad בדומה למה שיש ב- PlayStation, בנוסף אנחנו יודעים איזה כפתורים יהיו לה: D-pad, two analog sticks, A, B, X, Y buttons, Home, Start, Select וכמובן כפתור מצלמה/ שיתוף. מבחינת עובי, הקונסולה הולכת להיות קצת יותר עבה מה-Nintendo 3DS XL עם רוחב של 281 מילימטרים על גובה של 82 מילימטרים. חיבורים נוספים כוללים: אוזניות, חיבור לטלויזיה, לכרטיס SD ועוד.

האב טיפוס יכיל 32GB של זכרון ותומך גם ב-Unity ו-Unreal Engine 4 וזה אומר שלא צריכה להיות בעיה עם תוספות צד שלישי כמו שהבעיה שהייתה ל-Wii U בזמנו. קבלו תרשימים:

nx-sketch nx-sketch1-
בחדשות נוספות על הקונסולה, מסתבר שבניגוד לקונסולות אחרות של Nintendo, זו הולכת להיות Region Free. זה מאוד מפתיע כי Nintendo תמיד הייתה ה"מובילה" בתחום הזה עם ה-NES למשל וכל ההגבלות שלה לאורך השנים. מסתבר שהשמועה הזאת מבוססת על עצם העובדה שערכות המפתחים (dev kits) שבדרך כלל נעולות, והפעם הן פתוחות לרווחה.

Nintendo NX אמורה להיות מושקת בכל העולם במרץ 2017.

אודות גדי ברקוביץ׳

30+ שנות גיימינג וזה רק נהיה יותר חמור... גיימר מושבע , ספורטאי מפוספס, מנהל בכיר בעולם הייטק ואפילו אבא לשלושה.

השאר תגובה