בית / חדשות / Archos משיקה שני טלפונים חכמים חדשים

Archos משיקה שני טלפונים חכמים חדשים

שני הטלפונים החדשים מטעם Archos לוקחים כיוון מעט שונה ופחות קונפורמי מהסטנדרט הקיים ומציגים עיצוב "מלוכלך" ומעניין, יחד עם ביצועים לא רעים כלל.

כמה ימים לפני תערוכת ה-IFA, חברת מוצרי האלקטרוניקה Archos הציגה שני טלפונים חכמים (Smartphone) חדשים. הדגמים נקראים "50 Saphir" ו-"55 Diamond Selfie". לאלה מגיע עיצוב שונה מהותית מהעיצוב שהקהל היה רגיל אליו עד היום, וחומרה סולידית יחסית למחיר.

דגם ה-Saphir 50 למשל, מוצג תחת ההצהרה שהוא "לא ניתן להטבעה", ומיועד במיוחד לטיילים, חיילים, מדריכי שטח וכל אדם שמבלה את מרבית זמנו תחת כיפת השמיים. מבחינת מראה העיצוב שלו מחוספס ומרובע, בניגוד לעיצוב החלק והאופייני למרבית הטלפונים החדשים שמנסה להגדיל את המסך על חשבון ה"רקע" שלו דוגמת כפתורי נעילה ווליום.

מעבר למראה, הדגם המדובר מציג בטריית 5000 מיליאמפר(!). החומרה עצמה מכילה מעבד מסוג MediaTek MTK6737 שמעניק לטלפון זיכרון של 2GB ושטח אחסון של 16GB. נוספת להם מצלמה אחורית ברזולוציית 13 מגה-פיקסל ומצלמה קדמית ברזולוציית 5 מגה-פיקסל. כל זה מגיע תחת תצוגת 720p. על אף העובדה שאלה לא ביצועים מרשימים במיוחד, בסופו של יום הטלפון משרת את מטרתו לשמש אנשי שטח על ידי סוללה בעלת הספק מרשים ביותר ועיצוב מחוספס שנועד למנוע מהטלפון להתפרק ממכה מספיק חזקה.

נועד לאנשי שטח. ה-Saphir 50
נועד לאנשי שטח. ה-Saphir 50

בדגם השני, ה-Diamond Selfie 55. הטלפון מציע עיצוב "שיקי" ועתידני. הטלפון בגודל 5.5 אינץ', ובעובי מרשים של 7.7 מ"מ. גם הסוללה שלו לא נופלת מהסטנדרט ובעלת קיבולת של 3000 מיליאמפר. מבחינת חומרה הטלפון מציג זיכרון RAM לא רע בכלל של 4GB, זיכרון אחסון פנימי של 64GB, מצלמה אחורית ברזולוציית 16 מגה-פיקסל ומצלמה קידמית של 8. למרבה ההפתעה, כל הביצועים הללו מאוגדים תחת המעבד הבינוני יחסית, ה-Qualcomm Snapdragon 430, מעבד שכשלעצמו לא רע, אבל משאיר את היכולת שלו לעמוד בביצועים שהטלפון מבטיח בסימן שאלה.

ביצועים גבוהים במחיר סביר. Diamond Selfie 55
ביצועים גבוהים במחיר סביר. Diamond Selfie 55

שני הדגמים נמכרים ב-200 יורו, (או 842 שקלים). דגם ה-Saphir 50 יהיה זמין באוקטובר, וה-Diamond Selfie 55 יהיה זמין כבר בספטמבר.

אודות נתי סדגי

נתי, בן 23 מאשקלון, סטודנט להוראת לשון והיסטוריה. אוהב טיולים ארוכים לאורך החוף (לא באמת), להתאמן (קרוספיט, בהתאם לטרנד העכשווי), וכמובן גיימינג על צורותיו. 'סאקר' של red hot chilli peppers אבל זה כבר סיפור אחר. אם הייתי חיה הייתי ניבתן, ואם הייתי מאכל כנראה שהייתי שקד מרק.

השאר תגובה