בית / חדשות / אבטיפוס של HTC Vive אלחוטי נמצא בפיתוח

אבטיפוס של HTC Vive אלחוטי נמצא בפיתוח

אבטיפוס של HTC Vive אלחוטי נמצא בפיתוח וייתכן ונראה אותו בפעולה כבר בסתיו הקרוב.

מציאות מדומה היא בהחלט החזית הטכנולוגית הבאה ואנו כבר רואים משחקים די מגניבים עם הטכנולוגיה הזו. נכון לעכשיו, הקסדות הגדולות וכל החוטים והכבלים קצת הורסים את החוויה של חופשיות ב-VR. אבל שיתוף פעולה בין Valve ל-Quark VR כנראה יפתור את הבעיה הזו.

שתי החברות עובדות על אבטיפוס אלחוטי של ה-HTC Vive שכנראה ייחשף בסתיו הקרוב. לפי הכרזה מחברת Quark, "גאדג'ט קטן שמחובר למערכת ה-HTC Vive ישדר למחשב וחזרה דרך Wi-Fi ויוכל להיכנס אפילו בכיס של השחקן."

Georgi Georgiev, המייסד השותף של חברת Quark VR מוסר: "להביא את חוויית ה-VR שתרגיש חסרת כל פגם וחלקה דרך WI-FI הייתה אתגר ענקי עבורנו אבל אנו בהחלט מתקרבים ללהגיע לפתרון ולחשוף את המכשיר שלנו בפעולה."

החברה הבולגרית התחילה לעבוד על גרסה אלחוטית אחרי שהם ראו תמיכה גדולה ב-Vive מהשחקנים אבל ראו גם תסכול גדול מהם בגלל עניין הכבלים. החברה עובדת ישירות עם חברת Valve כבר לפחות חמישה חודשים כדי להציג בפנינו את האבטיפוס כמה שיותר מהר.

נכון לעכשיו, אין תאריך הצגה מסויים של המכשיר אבל אנו מעוניינים לראות איך הוא עובד וכמה קטן שתי החברות הצליחו לעשות אותו. ה-HTC Vive הוא מכשיר אהוב ממילא ואין שום ספק שהרכיב החדש שבפיתוח יזניק את המכירות שלו במהרה.

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

השאר תגובה