בית / חדשות / Lenovo חושפת את ה-Yoga Book 2-in-1, יחד עם מכשירים נוספים

Lenovo חושפת את ה-Yoga Book 2-in-1, יחד עם מכשירים נוספים

השבוע, במהלך כנס ה-IFA של השנה בברלין, Lenovo חושפת ארבעה מכשירים חדשים למשתמש בדרכים: ה-Miix 510, ה-Yoga Tab 3 Plus, והדובדבן שבקצפת- ה-Yoga Book 2-in-1. כל המודלים החדשים יהיו זמינים באוקטובר, אז אין לנו עדיין את כל המידע עליהם, אבל החברה סיפקה כמה פרטים חשובים שכדאי לכם לדעת על המכשירים החדשים:

ה-Yoga Book 2-in-1- הטאבלט שכל אמן צריך

הטאבלט הבולט מהמכשירים שהחברה הציגה השנה הוא ה-Yoga Book 2-in-1, שמגיע עם ה-Halo Keyboard, מקלדת וירטואלית מוארת לגמרי עם מקשי קיצורים שונים לעבודה נוחה. החברה אומרת שהמקלדת החדישה מציגה חוויה דומה לזו של מקלדת פיזית מבלי להשתמש במקשים אמיתיים, בעזרת טכנולוגיה חדשה ורגישה שתתן לכם תחושה אמיתית יותר בכל לחיצה על כפתור, כדי להפחית את טעויות הכתיבה.

אבל זה לא הכל, ה-Yoga Book מציג גם משטח ציור מיוחד, איתו תוכלו לצייר ולכתוב פתקים יחד עם העט הפיזי והאמיתי שמגיע עם הטאבלט-לפטופ החדש. העט כולל בתוכו דיו אמיתי ורגיל, איתו תוכלו לכתוב על דפים שנמצאים על המשטח כך שהטאבלט יעביר אותם הישר למחשב שלכם בגרסה דיגיטלית. העט תומך ב-2,048 רמות לחץ שונות ובזוויות כתיבה של 100 מעלות, כך שכנראה לא תצטרכו להשתמש בשום עט אחר כדי להעביר את הציורים שלכם לגרסה דיגיטלית.

לפי Lenovo, החברה עבדה 18 חודשים לפיתוח העט המיוחד, שלא דורש שום בטריות ואף מגיע עם דיו להחלפה.

החברה לא חשפה הרבה בקשר למה שמגיע בתוך הטאבלט, אך הוא יגיע בשתי גרסאות באוקטובר הקרוב, כאשר גרסת ה-Android תגיע במחיר של $500, וגרסת ה-Windows 10 תגיע במחיר של $550

ה-Miix 510 ייתן לכם חווית טאבלט ומחשב עם 1TB של אחסון

ה-Miix 510 אמנם נחשף יחסית כדרך אגב לעומת ה-Yoga Book, אך הוא עדיין שילוב טאבלט ולפטופ מעניין, שמגיע עם מקלדת נשלפת יחד עם Windows 10 ו-1TB של זכרון לאחסון כל הציורים שלא תציירו על ה-Yoga Book. המכשיר החדש יגיע עם מעבד i7 מהדור השישי (שהמודל שלו לא נחשף עדיין), יציג 7.5 שעות של בטריה על מסך מגע של 12.2 אינץ', חיבורי רשת ו-Bluetooth ואפילו חיבור ל-4G LTE.

ה-Miix 510 יגיע באוקטובר במחיר של $600.

ה-Yoga 910 וה-Yoga Tab 3 Plus- גם ניידים, גם נייחים

שני המכשירים האחרונים שהחברה חשפה השבוע הם ה-Yoga 910 וה-Yoga Tab 3 Plus.

ה-Yoga 910 הוא לפטופ מבוסס Windows 10 שכמעט והיה הלפטופ הדק ביותר ביצור Intel, אך עדיין מביא לנו לפטופ חייתי שנוכל לסחוב איתנו בקלות. הלפטופ מציג מסך של 13.9 אינץ' המוקף במסגרת של 5mm, כאשר לקונים תהיה אפשרות לבחור בין גרסת 4K ל-Full HD, שמגובים על ידי מעבד i7 מהדור השישי, 100 אחוזי sRGB, יותר מ-15 שעות של בטריה וסורק טביעות אצבע לבטחון נוסף של המידע שלכם.

ה-Yoga Tab 3 Plus אמנם לא משתווה לרמה של ה-Yoga 910 (וכדאי לכם, אחרי שתראו את המחיר של שניהם) אך הוא כן מציג מערכת מבוססת אנדרואיד שמותאמת לצריכת מדיה. הטאבלט מציג מסך של 10.1 אינץ' באיכות של 2K, עם עיצוב מיוחד שנותן לנו שני רמקולים חזקים במיוחד של JBL על יותר מ-18 שעות שימוש. את הטאלבט תוכלו לתלות על הקיר, להעמיד או להניח על השולחן, ולהעביר אליו מדיה דרך Bluetooth כדי שתוכלו לשמוע שירים גם במטבח.

שני המכשירים יהיו זמינים באוקטובר, כאשר ה-Yoga 910 יגיע במחיר של $1,300 (כן, אלף ושלוש מאות דולר!), וה-Yoga Tab 3 Plus במחיר של $300.

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

השאר תגובה