בית / חדשות / Sony מציגה סדרת דגל חדשה בתחום האודיו

Sony מציגה סדרת דגל חדשה בתחום האודיו

בכנס IFA השנה חברת Sony הציגה סדרת דגל חדשה בתחום האודיו וזה לא ממש לא זול.

סוני פתחה את מסיבת העיתונאים שלה של IFA 2016 בתזכורת שבשנת 2012 החברה נועדה לאבדון, אבל עכשיו, 4 שנים לאחר מכן, החברה מתחזקת ומתחזקת. לאחר התזכורת הזו, כדי להוכיח נקודה מסוימת, המצגת עברה ללהציג את אוזניות הדגל החדשות של Sony (אוזניות קשת), מגברי אוזניות ו-Walkman דיגיטלי (כן קראתם נכון די לשפשף את העיניים). כל המוצרים האלה נועדו כדי להשלים אחד את השני.

אוזניות ה-MDR-Z1R החדשות נועדו להפיק אודיו ברזולוציה גבוהה בעזרת דרייברים ממגנזיום בעובי 70mm ומגנטי neodymium (אין סיבה להתבלבל, מי שעוסק בתחום יבין). חומרי הגלם המעולים הללו הם לא הסיבה היחידה שהאוזניות איכותיות, האוזניות מפותחות בשיתוף פעולה עם Sony Music Battery Studio שבו נמצאים המהנדסים הטובים בתחום.

קשת האוזניות עשויה מ-beta titanium שהוא חומר גמיש אבל עדיין שומר על האוזניות קלות במיוחד, שבאה ביחד עם ear cups עשויי עור שאמורים להיות די נוחים לאוזניים. אם תרצו להשתמש באוזניות הללו עם מכשיר אוזניות רגיל תיאלצו לקנות מתאם מכיוון שהן משתמשות בחיבור ה-4.4mm החדש בתעשייה ולא בחיבור ה-3.5 המסורתי.

MDR-Z1R
MDR-Z1R

בתחום מגברי האוזניות, ה-TA-ZH1ES החדש הוא גרסה של סוני למותג ה-ES שלה, זה אומר שהמוצר יהיה איכותי ברמה של נאס"א. המגבר החדש משלב את טכנולוגיית ההגברה הדיגיטלית של S-Master HX של Sony ואת טכנולוגיית ההגברה האנלוגית כדי להביא צלילות מוחלטת וכמה שפחות הפרעות בשמע הדיגיטלי, תוך כדי שמירה על עומק הצליל האנלוגי.

ה-TA-ZH1ES תומך בכמעט כל פורמט אודיו שקיים ומביא DSD ברמה עד 11.2MHz! בנוסף, רזולוציית ה-PCM הגבוהה ביותר נתמכת אבל בשביל זה ובשביל ה-DSD תצטרכו נגן תומך כמו שיש בדגמי ה-Walkman החדשים של סוני.

TA-ZH1ES
TA-ZH1ES

סדרת הדגל החדשה של Sony כוללת שני דגמי Walkman, ה-NW-WM1Z וה-NW-WM1A. שני הדגמים מתפקדים בתור נגני מוזיקה באיכות גבוהה אך יכולים להקליט שמע בנוסף וזה הופך אותם לפי Sony ל"לא רק נגנים, אלא לכלי נגינה."

אותם פורמטי שמע שנתמכים על ידי ה-TA-ZH1ES, נתמכים גם בשני הנגנים, כולל ה-DSD 11.2 MHz, אבל דגמי ה-Walkman תומכים בעד 384kHz/32bit של איכות הקלטה. שני הדגמים באים עם ממשק משתמש חדש ומסך מגע ונראים עדיין קלים לתפעול, למרות שה-NW-WM1Z נראה בעל חלקים איכותיים וברמה גבוהה יותר מה-NW-WM1A.

New-Sony-Walkman-NW-WM1Z-1
NW-WM1Z
83879894c3b2844bfb38989d9778728c
NW-WM1A

שום מוצר מסדרת הדגל החדשה אינו זול, ה-MDR-Z1R, אוזניות הדגל החדשות, יעלו בסביבות ה-2,300$. ה-Walkman מדגם ה-NW-WM1Z יעלה בסביבות ה-3,200$ בזמן שאחיו, ה-NW-WM1A יעלה בסביבות ה-1,200$, ואחרון חביב המגבר, ה-TA-ZH1ES יעלה בסביבות ה-2,200$.

כל המוצרים האלו יגיעו אלינו בחודש נובמבר, חוץ מה-NW-WM1A שיהיה זמין החל משנה הבאה.

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

השאר תגובה