בית / חדשות / ASUS מכריזה על שני מכשירים ניידים ענקיים בכנס IFA

ASUS מכריזה על שני מכשירים ניידים ענקיים בכנס IFA

שעון חכם חדש לגמרי לא היה הדבר היחיד של-ASUS היה להציג בכנס העיתונאים שלה ב-IFA השבוע, היא גם חשפה את שני המכשירים הניידים החדשים שלה- הטאבלט ZenPad 3S 10, והמסך הנייד ZenScreen.

בואו נתחיל עם הטאבלט החדש- ה-ZenPad 3S 10 מציג טאבלט ענק בגודל של 9.7 אינץ', יחד עם גוף אלומיניום, טקסטורת מאט מיוחדת, פינות מעוגלות וצדדים שנחתכו בחיתוך יהלומים מדויק. אבל החלק המרשים יותר הוא העובי המפתיע של הטאבלט ב-5.8 מילימטר- דק יותר מה-iPad Pro 9.7 של Apple (עם 6.1 מילימטר), וה-Pixel C של Google (עם 7 מילימטר).

בחלק הטכני יותר, ה-ZenPad 10 מציג מסך באיכות מטורפת של 2,048×1,536 במסך QXGA, מעבד MediaTek שמשתלב עם 4GB של זכרון RAM יחד עם זכרון פנימי של 64GB ואפשרות להרחבה עד ל-128GB, ובפעם הראשונה בטאבלטים של החברה- סור אצבעות. הטאבלט אפילו מציג תמיכה ב-DTS עם אוזניות, שמעניקות לכם תחושה של מערכת 7.1 על האוזניים שלכם.

את הטאבלט מניעה סוללה של 5,900 מיליאמפר, ש-ASUS טוכנת שמספיק ל-10 שעות אם אתם רואים סדרות וסרטים כל היום, או 12 שעות אם אתם מגבילים את הטאבלט לשימוש ברשת על Wi-Fi. הטאבלט אפילו תומך בטעינת Quick Charge 3.0 של Qualcomm, אשר טוענת שתוכלו להטעין את הטאבלט במלואו תוך 3 שעות בלבד, פלוס או מינוס כמה דקות.

לא ידוע האם הטאבלט יהיה זמין בארץ בקרוב, אבל לפי התמחור של החברה הטייוואנית אנחנו מניחים שמחיר הטאבלט יהיה בערך 11,000 דולר טיוואני, או משהו כמו 350 דולר אמריקאי.

ועכשיו לאחת ההכרזות המפתיעות והמעניינות של ASUS מהכנס- ה-ZenScreen הוא לא טאבלט ואפילו לא מכשיר נייד עצמאי, אלא מסך 15.6 אינץ' נייד שיציע לכם מקום עבודה נוסף אם אתם משתמשים בלפטופ או מכשיר נוסף.

ה-ZenScreen הוצג ב-IFA כמסך הנייד הקל והדק ביותר בגודל 15.6 אינץ'- הוא שוקל רק 800 גרם ועוביו עומד על 8 מילימטר, קצת יותר עבה מהטאבלט Pixel C של Google שהוזכר קודם, יחד עם מרווח של 6.5 מילימטר בין המסך למסגרת כדי לוודא שכמה שיותר שטח מהמכשיר מיועד למסך.

המסך תומך בשילוב היברדי של USB מסוג A (שבדרך כלל תמצאו על מחשב נייח או לפטופ כחיבור הרגיל) ושל USB מסוג C (שלא מזמן נכנס בסערה לשוק בתחום הסמארטפונים). שני החיבורים יטעינו את הסוללה הפנימית של המכשיר וגם יחברו אותו אל המכשיר בו תשתמשו, מה שאומר שגם לפטופים חדשים וגם לפטופים ישנים יוכלו להשתמש במסך החדש.

יחד עם המכשיר, ASUS משחררת כיסוי חכם שיציע הגנה טובה יותר, בנוסף להעמדת המכשיר על כל צד, כדי שתוכלו להשתמש בו איך שתרצו. למרות זאת, יש דרך נוספת להשאיר את המסך במקומו- להכניס עט לחור בצידו הימני-התחתון של המסך ייתן לכם את אותה התוצאה, בכנראה הרבה פחות כסף.

לא ידוע לנו שום מידע על התמחור של המכשיר החדש או האם יגיע לארץ או לא.

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

השאר תגובה