בית / חדשות / Call of Duty Infinite Warfare חושף את המולטיפלייר שלו

Call of Duty Infinite Warfare חושף את המולטיפלייר שלו

Call of Duty Infinite Warfare חושף את המולטיפלייר שלו ומראה לשחקנים כמה שינויים אפשר לעשות

Call of Duty Infinite Warfare חושף את המולטיפלייר שלו וכמו שזה נראה Infinity Ward הולכת על יותר גיוון בין שיטות משחק הנה לכם טעימה:

אז אחרי שראיתם את הטריילר הזה כנראה שהמוח שלכם התפוצץ, אבל כדי שזה לא יקרה Infinity Ward שיחררה טריילר נוסף שמסביר את הכל אבל לפני שתראו אותו תנו לי לעשות לכם קצת סדר בראש.

בואו קודם נתמקד בדברים שלא ישתנו וזאת מערכת התנועה. מערכת התנועה נשארה כמעט אותו דבר כמו במשחק הקודם בסדרה, Call of Duty Black Ops 3- זה אומר שה-Jetpack, הריצה על הקירות, והסלייד ימשיכו להתקיים גם במשחק החדש. אז מה ישתנה? ה-Specialist, למען האמת כבר לא קוראים להם Specialist וזה לדעתי צעד חכם לעשות מכיוון שאינם דומים ל-Specialist של Call of Duty Black Ops 3- במשחק הנוכחי הולכים לקרוא להם Combat Rigs והם הרבה יותר דומים לקלאסים של משחקים אחרים, מכיוון שלכל Combat Rig יש שיטת משחק שונה. בעצם, גם את שיטת המשחק של ה-Combat Rigs אפשר לשנות באמצעות שני דברים שאפשר לבחור- ה-Payload, מין נשק מיוחד שאפשר לבחור מתוך שלוש אפשרויות שיש לכל Combat Rig במיוחד, בנוסף ל-Perks החדשים (שנקראים Traits), כשלכל Combat Rig יש שלושה נפרדים כך ששיטות המשחק יהיו שונות ומגווונות, ולפי החברה ישנם מעל 50 שיטות שונות לשחק בהם.

בנוסף לכל מערכת ה-Combat Rigs החדשה ישנה מערכת חדשה להתאמה אישית לנשקים, ב-Call of Duty Infinite Warfare חוץ מהנשקים הרגילים ישנן אפשרויות ליצור נשקים חדשים באמצעות Perks שיש לנשקים הרגילים. את ה-Perks אפשר להשיג תוך כדי התקדמות עם הנשק והם מדורגים ברמות. כל המערכת הזאת תקפה גם לנשק הראשי שלכם ולנשק המשני שלכם, ובכך אפשר ליצור מאת דגמים שונים של נשקים. וכמובן ש-Infinity Ward לא שכחו להזכיר שבמלחמה בעתיד יש גאדג'טים מהעתיד.

אחרי ש-Infinity Ward מציגה את כל השינויים שהם עשו למשחק הם לא שוכחים לספר לנו שהמפות עדיין נשארות באותו קונספט של מפות בינוניות וקטנות, ומצבי המשחק המפורסמים כמו Team Deathmatch, Domination ועוד ישארו במשחק, בנוסף למצבי משחק נוספים וחדשים כדי להזכיר לנו שלמרות שהמלחמה היא עתידית, הקרב הוא עדיין נשאר אולדסקול. להדגמה והסבר מפורט יותר על כל מה שכתוב בכתבה הנה הטריילר שמסביר הכל על המולטיפלייר החדש:

 

בנוסף, Infinity Ward אמרה שכל מי שהזמין בהזמנה מוקדמת את המשחק ל-PS4 יוכל להשתתף בבטא לפני כולם ב-14 באוקטובר.

Call of Duty Infinite Warfare יצא ב4 בנובמבר 2016 לקונסולות ה-Xbox One, PS4 והמחשב האישי.

אודות אופק שלינגר

אופק שלינגר
גיימר וגיק בנשמה לומד בבליך, רמת גן חלק מפרויקט גבהיים מגמת סייבר משחק ראשון: COD BO1 . סדרת משחקים אהובה: Saints row.

השאר תגובה