בית / חדשות / The Walking Dead: The Telltale Series – A New Frontier ייצא בנובמבר 2016

The Walking Dead: The Telltale Series – A New Frontier ייצא בנובמבר 2016

The Walking Dead: The Telltale Series – A New Frontier ייצא בנובמבר 2016, כך חשפה Telltale היום.

Telltale, החברה האחראית למס' כותרים מוכרים כגון The Wolf Among Us, Game of Thrones ו-The Walking Dead, הכריזה היום במהלך אירוע ה-PAX West כי המשחק המצופה The Walking Dead: The Telltale Series – A New Frontier ייצא בנובמבר 2016.
נוסף לחשיפת התאריך, החברה חשפה פרטים נוספים על המשחק.

The Walking Dead Season 3

במשחק החדש, השחקנים ישחקו כ-Javier, אדם הנאבק להשאיר את משפחתו מאוחדת בעולם החדש בזמן שהם גם משחקים כ-Clementine, שכעת היא נערה ונלחמת כדי לשמור על משפחתה שלה ועל סודות עברה.

The Walking Dead: The Telltale Series – A New Frontier ישוחרר בנובמבר 2016 לקונסולות, למחשב ולמכשירים ניידים בנובמבר 2016. המשחק יהיה זמין לרכישה דיגיטלית או לרכישת עותק פיזי מיוחד של ה-Season Pass שיעניק גישה לפרק הראשון וגישה ל-4 הפרקים העתידיים.

כרגע לא ידוע האם המשחק ישוחרר לכלל הקונסולות (קונסולות הדור הקודם – ה-PS3 וה-Xbox 360 וקונסולות הדור העכשווי- ה-PS4 וה-Xbox One) אך סביר להניח שכפי שכל המשחקים הקודמים בסדרה שוחררו לכלל הקונסולות כך גם המשחק הנוכחי ישוחרר לכלל הקונסולות.
מה דעתכם על הפרטים החדשים? האם אתם מחכים ליציאת המשחק?

אודות דוד בוסקילה

אני דוד בוסקילה, בן 16, מתכנת, משחק מאז 2007, בעל הקונסולות PS3 & PS4 (ו-PS2 לשעבר), חולה על סדרת Assassin's Creed ואוהב לשחק Rainbow Six: Siege עם הסקוואד התותח שלי.

השאר תגובה