בית / חדשות / Eve Online הופך לחינמי, עם כמה מגבלות
Eve Online

Eve Online הופך לחינמי, עם כמה מגבלות

בעולם בו סצנת ה- MMORPG נשלטת כמעט לחלוטין על ידי World Of Warcraft, המשחק החללי Eve Online נמצא יחסית במצב טוב, והוכחה לכך היא שיש לנו מנוים חודשיים ותוכן איכותי ועוד כזה שאנשים מוכנים לשלם עבורו.

כמו שאתם יודעים, Eve Online דרש עד היום דמי מנוי חודשיים כדי לשחק אבל זה הולך להשתנות בנובמבר הקרוב, עם השחרור של ההרחבה החדשה. אלו חדשות מעולות כמובן אבל הן מגיעות עם מגבלות- שחקנים יוכלו לשחק במשחק בצורה חופשית אבל חלק לא קטן מה-Skills יהיו נעולים עבורם, היות והם קובעים מה היכולות שלכם במשחק ואילו ספינות חלל אתם יכולים להטיס. במילים פשוטות זה אומר שהחוויה תהיה יותר פשוטה ומוגבלת מהחוויה של שחקנים שמוכנים להמשיך לשלם כדי לקבל גישה מלאה לכל מה שלמשחק יש להציע.

המפתחת CCP שמה דגש על כך שלמרות ההגבלות החדשות, כל השחקנים עדיין יוכלו כמובן לכרות מחצבים, לחקור, להריץ משימות ולקחת חלק בקרבות הענק שהם בעצם מהווים את עמוד השדרה והלב של המשחק. שחקנים ששילמו ויפסיקו לשלם יקבלו נעילה כלשהי על חלק מהיכולות המתקדמות שלהם, אך תמיד יהיה אפשר לשחרר אותם בחזרה לתשלום החודשי.

בהינתן שהעולם של Eve Online וכל מה שיש בו מבוסס על על קהילת השחקנים שלו, יהיה מעניין לראות איך הקהילה תגיב לשינוי החדש והם זה ימשוך שחקנים חדשים, יבריח שחקנים ותיקים, או שניהם. בכל מקרה, ללא ספק זה זמן מעניין להיות שחקן ב-Eve Online ואנחנו בטוחים שיהיו מאוד מעניין בחודשים הקרובים.

אודות גדי ברקוביץ׳

30+ שנות גיימינג וזה רק נהיה יותר חמור... גיימר מושבע , ספורטאי מפוספס, מנהל בכיר בעולם הייטק ואפילו אבא לשלושה.

השאר תגובה