בית / חדשות / Pokemon Sun ו-Moon- יצורים חדשים, Ultra Beasts ועוד!

Pokemon Sun ו-Moon- יצורים חדשים, Ultra Beasts ועוד!

היום, Nintendo וה-Pokemon Company שחררו בהפתעה טריילר חדש למשחקי התפקידים שכל מעריץ של החברות מחכה להם- Pokemon Sun ו-Moon- שחשף יצורים חדשים, את ה-Aether Foundation ומידע חדש מהמשחק. מוזמנים לצפות בטריילר באנגלית:

בואו נתחיל עם היצורים החדשים שקיבלנו, הכוללים בין היתר את Type: Null, יצור סינטתי (כלומר, נוצר על ידי בני אדם ולא מהטבע) שנוצר כדי לשלב את כוחותיהם של כמה יצורים ביחד, עליהם הוא שולט בעזרת המסכה שעל פניו. Type: Null הוא השותף של דמות חדשה שנחשפה בטריילר- Gladion, עליו נרחיב בהמשך. היצורים הנוספים שנחשפו כוללים גם את Jangmo-o, יצור מסוג דרקון בעל גאוות לוחם שלא מדלג אף פעם על יום אימונים, והכל בכדי להתחזק. Jangmo-o משתמש בקשקשים שעל גבו כנשק וכאמצעי הגנה. היצור האחרון שנחשף (עם הפתעה לקראת הסוף) הוא ה-Raticate של Alola, שמתפתח מה-Rattata שנחשף בטריילר הקודם. ל-Raticate יש גוף חזק יותר אך הם גם שמנים יותר, עקב התאגדותם באזורים עירוניים.

יצור מסתורי וחדש נחשף בשם UB-01, עליו אנחנו עדיין לא יודעים כלום מעבר לכך שהוא נראה כמו מדוזה ענקית. UB-01 הוא אחד מה-Ultra Beasts שנוכל לגלות במשחק, שלפי האתר הרשמי של המשחק "בעלי כוחות אדירים ויכולים להציג איום על בני האדם ו-Pokemon…" את היצורים הללו חוקר ה-Aether Foundation, ארגון מיוחד שנועד לטפל ביצורים פגועים. הארגון בנה אי מלאכותי שנקרא Aether Paradise, שם הם מספקים מחסה ליצורים אבל גם מבצעים ניסויים שונים.

כמו בכל כתבה, הנה הגלריה המלאה של היצורים החדשים שנחשפו:

החדשה הענקית לגבי שני המשחקים היא ההבדל המשמעותי בין השניים, שאולי ישנו את דעתכם לגבי אחד מהמשחקים: במשחקים הקודמים היינו יכולים לגלות יצורים מסוימים רק באחת מגרסאות המשחק, אך עכשיו, ההבדל הוא רק בזמן של המשחקים. שני המשחקים מתרחשים בהבדלי זמן של 12 שעות אחד מהשני. מה זה אומר? כאשר תעברו בנטיב מסויים בשעה מסויימת של היום תתקלו ביצור אחד, אך אם תגיעו לשם בזמן אחר תוכלו להתקל ביצור אחר לגמרי. נחשף גם ההבדל בין ה-Totem Pokemon שיופיעו באתגרים של המשחקים, כאשר ההבדל הראשון ביניהם הוא ש-Raticate יהיה ה-Totem שתפגשו ב-Pokemon Moon, לעומת Gumshoe שיופיע ב-Pokemon Sun.

על שני הדברים הללו ועל עוד הדברים שנחשפו בטריילר האנגלי, תוכלו לראות הרחבה הרבה יותר ארוכה בסרטון היפני, שמציג משחקיות לאורך זמן כמעט כפול מהטריילר באנגלית, אך עם חסרון אחד: היפנית. מוזמנים לצפות:

Pokemon Sun ו-Moon יגיעו לכל מערכות ה-3DS ב-18 בנובמבר בצפון אמריקה וב-23 בנובמבר באירופה.

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

השאר תגובה