בית / חדשות / Antec ו-Razer משתפות פעולה ומשחררות את ה-Antec Cube

Antec ו-Razer משתפות פעולה ומשחררות את ה-Antec Cube

לקראת 30 שנה לחגיגות הקמתה, Antec, חברת העזרים והרכיבים לגיימרים על המחשב האישי, משתפת פעולה עם המותג העולמי Razer כדי לשחרר את ה-Antec Cube- מארז מיוחד שעוצב על ידי Razer, ומשלב את האלמנטים המיוחדים של הספורט האלקטרוני שהחברה משלבת במוצריה, יחד עם איכות הבניה והאמינות של מוצרי Antec.

 

המארז נחשף בכנס PAX West של השנה, ומציג מקום לכונן קשיח של 3.5 אינץ' יחד עם מקומות לעד ארבעה כונני SSD של 2.5 אינץ', שלושה מקומות להרחבה, בנוסף לתמיכה בכרטיסי מסך עד אורך של 350 מילימטר. אל המארז מתווסף גם משטח נפרד שמאפשר לרוכשי המארז להפריד את ה-PSU ולאפשר סידור כבלים נוח וקל הרבה יותר. שני הצדדים של המארז מצוידים בחלונות מושחרים מחומר אקרילי, יחד עם כפתור נוח לפתיחת המארז מתי שתרצו.

antec-cube-open-panels

"אנחנו מרוצים לעבוד עם חברה פורה באזור הגיימינג כמו Razer כדי ליצור משהו חדש לקהילת הגיימינג," אמר Han Liu, סמנכ"ל Antec North America. "אנחנו בטוחים שהתשוקה והניסיון המשותף שלנו לבניית החוויה הטובה ביותר לקהל הלקוחות הרחב שלנו יוסיף ערך עצום לסדרות המוצרים שלנו.

Kevin Sather, מנהל השיווק ב-Razer הוסיף: "Antec מייצרת כמה מהמארזים הטובים ביותר לגיימרים, ואנחנו שמחים מאוד שצוותי הפיתוח והעיצוב שלנו יכלו לשתף פעולה כדי להפוך את זה [את המארז] לאפשרי. ה-Antec Cube מספק לבוני מחשבים אישים את הפלטפורמה ליצור מחשב נייח מהרמה הגבוהה בגודל קומפקטי."

cube-water-cooling

ייצור ה-Antec Cube החדש מתוכנן לאוקטובר, כאשר תאריך ההשקה והחשיפה לציבור ייחשף בחציו המאוחר יותר של הרבעון הרביעי של 2016.

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

השאר תגובה