בית / חדשות / SONY מבטלת הזמנות מוקדמות ל-GT Sport, לפי דיווח חדש

SONY מבטלת הזמנות מוקדמות ל-GT Sport, לפי דיווח חדש

בהפתעה גמורה, לאחר שהחברה הכריזה על דחיית המשחק לתאריך מאוחר יותר, Sony החלה לבטל את ההזמנות המוקדמות למשחק המירוצים החדש GT Sport מהחנות הדיגיטלית של ה-PlayStation, לפי דיווח של Team VVV.

הדיווח טוען ש-Sony מבטלים את ההזמנות המוקדמות ומחזירות את הכסף לשחקנים, בגלל חוסר בתאריך רשמי או כללי למשחק החדש של Polyphony Digital: "ב-30 באוגוסט 2016 אנחנו הכרזנו בצער שהשחרור של Gran Turismo Sport יידחה עד ל-2017," נכתב בהודעת התנצלות מ-Sony. "אין לנו תאריך חדש בזמן זה. לפי כן, החלטנו לבטל את ההזמנות המוקדמות שלכם ולהחזיר לכם את כספי התשלום."

"לאחר שיהיה לנו תאריך חדש ל-Gran Turismo Sport," כך נכתב בהודעה, "אנחנו נציע הזמנות מוקדמות מחודשות למשחק ב-PlayStation Store בהזדמנות המוקדמת ביותר. תודה על הסבלנות ובבקשה קבלו את סליחתנו לאיזו אי נוחות שנגרמה."

האתר VideoGame קיבל תמונות מהודעה זו שנשלחה אל משתמש מודאג, כך שיש לנו אישור שההודעה אכן אמיתית- אבל אם היא באמת אמיתית, זה לא מהלך טוב במיוחד ל-Sony. ההודעה בעצם אומרת שנצטרך לחכות עוד הרבה זמן עד שנוכל לראות את המשחק, הרבה יותר זמן ממה שנוכל לצפות. ביטול הזמנות מוקדמות בצורה הזו לא קורה לעיתים קרובות, וזהו בהחלט מהלך דרסטי ומוזר מאת החברה.

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

השאר תגובה