בית / סיקורים / סיקורי חומרה, קונסולות וציוד היקפי / ספוילר: הטוב ביותר נחת! – סיקור התוספים החדשים של KontrolFreek

ספוילר: הטוב ביותר נחת! – סיקור התוספים החדשים של KontrolFreek

התוספים החדשים מבית KontrolFreek במהדורת החייזרים של CoD Zombies הגיעו היישר אל שלט ה-PlayStation שלי והחוויה איתם הייתה… לא מהעולם הזה. רוצים לדעת למה?

זה לא סוד שחברת KontrolFreek שינתה את פני עולם הגיימינג עם התוספים המיוחדים לשלט הגיימינג שהיא מייצרת, בין אם זה בעיצוב כללי או מוקדש למשחק מסוים, והם בהחלט מוסייפים לחוויית המשחק ולשיפור הביצועים. לרוב התוספים בהחלט עוזרים או תורמים אבל לעיתים רחוקות הם גם מתפספסים, אך הפעם הצליח להם בענק שם באמריקה הרחוקה, והתוספים החדשים פשוט לא מהעולם הזה.

הגזמתי עם בדיחות החלל? רק התחלתי.

אז מה מיוחד בהם כל כך? קודם כל אם אתם רוצים לדעת מה הסיפור עליהם קצת יותר לעומק, אתם מוזמנים לקפץ אל ההכרזה שלהם כאן, בקצרה אספר לכם שלכבוד התוספת למשחק (שישוחרר לאוויר העולם בתחילת נובמבר)  Call of Duty: Infinite Warfare בה נילחם בזמבים בחנות ארקייד משנות ה-80, הוציאה KontrolFreek תוספים ייחודיים המוקדשים למשחק עם טוויסט מגניב ומעניין.

נתחיל בבחוץ- כבר מרגע המפגש יש משהו שונה, אם עד היום התוספים היו מגיעים בקופסה שחורה, אחידה עם כיתוב באותיות מבריקות, הפעם הם מגיעים בקופסה צבעונית, מגניבה עם ציורים הזויים שבתכל'ס עושים כיף בעיניים.

אחרי שסיימנו להתלהב מהאריזה הגיע השלב לו חיכינו – התוספים עצמם.
התוספים בכלל של KontrolFreek מגיעים במגוון גבהים המותאמים לסוגי המשחק השונים, לפעמים השניים מגיעים בגובה זהה ולפעמים שונה, הפעם התוספים הללו הגיעו במידה "האמצעית" ובגובה שווה והם מוסיפים 6.1 מ"מ לגובה הג'ויסטיקים.

031

מה זה אומר? שכעת טווח רגישות התנועה שלכם גדלה בכ-75% וככה הרבה יותר להינעל על מטרה או לכוון את כלי הטייס\רכב שלכם. פני השטח של התוספים מעוגלים כלפי פנימה (קעורים) ועליהם חריטת לייזר של ראש (גדול) של חייזר עם אוזניים גדולות וככל הנראה משקפיים סטייל ג'ון לנון. בשביל להתאים לעיצוב ולהמשיך באווירת החייזרים\שנות ה-80 הצבע שלהם ירוק זרחני שממש זוהר בחושך! כן, כן, מה שקראתם, זוהר בחושך, אמנם לא פולט אור של פנס אבל בשעת לילה כשהכל חשוך אתם תראו מעמדת הגיימינג שלכם שני עיגולים ירקרקים שקוראים לכם לבוא לעוד סיבוב של לחימה, התגנבות או איסוף מינרלים.

מעבר לעיצוב המגניב והצבע המשוגע, בואו נדבר תכל'ס על מה שהם אמורים לעשות – לשפר את חוויית המשחק. התוספים נוסו ונחרשו על המשחק המבלבל No Man'ד Sky (כמשחק הראשי) ועל עוד כל מיני משחקי מכות וספורט בשביל הבדיקה. חברים, אני אומר את זה בלב שלם, האחיזה של התוספים הללו לא פחות ממושלמת, האצבע לא זזה מילימטר גם כשרצים (כי משהו רודף אחריכם) או כשמכוונים בשביל להוריד מטרה יחסית רחוקה. המגע שלהם נעים ולא גורם לתחושה מוזרה של "במה לעזאזל נגעתי" אחרי כמה שעות משחק, ואם זה לא הספיק ועד כמה שזה יישמע קטן – האצבע לא מתעייפת בכלל!  

קחו את כל האלמנטים שציינתי:

  • עיצוב מגניב של אריזה ושל התוספים
  • חריטת החייזר שגם נראת מגניבה וגם תורמת לחיספוס
  • צבע זרחני זוהר בחושך
  • גומי שתופס את האצבע כמו ילד את הרגל של ההורה שלו ביום הראשון לכיתה א'
  • עמידות מושלמת
  • תוספת של עד 75% בתנועה

תערבבו אותם הייטב ותקבלו את התוספים הטובים ביותר שיכולים לשבת על שלט הפלייסטיישן 4 או אקסבוקס וואן שלכם. המחיר שלהם לא בשמיים, בסה"כ 17.99$ במקום 24.99$ והם ניתנים לקנייה בקליק על התמונה שצורפה למטה.

שורה תחתונה – התוספים הטובים ביותר שהיו עד כה! שווים כל אגורה או סנט!


09

KontrolFreek Call of Duty Spaceland Zombies Edition

ציון סופי - 10

10

מושלם!

תערבבן עיצוב מגניב של אריזה ושל התוספים, צבע זרחני זוהר בחושך, גומי שתופס את האצבע כמו ילד את הרגל של ההורה שלו ביום הראשון לכיתה א', עמידות מושלמת, ותוספת של עד 75% בתנועה, וקיבלתם את התוספים המושלמים.

User Rating: Be the first one !

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 20 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected] http://aviram.2ya.com/

השאר תגובה