בית / חדשות / Ubisoft מחלקת את The Crew בחינם למחשב האישי

Ubisoft מחלקת את The Crew בחינם למחשב האישי

Ubisoft, חברת המשחקים האחראית לפיתוח מס' כותרים מוכרים בשוק, מביניהם: Far Cry, Assassin's Creed, Watch Dogs ועוד, מחלקת את The Crew בחינם.

The Crew, משחק המירוצים מבית Ubisoft שיצא ב-2 בדצמבר 2014, כעת מחולק בחינם עבור חברי Ubisoft Club (או במילים אחרות: כל מי שיש לו משתמש Uplay) כחלק מפרויקט חגיגות ה-30 שנים ל-Ubisoft.

The Crew Calling All Units5

פרויקט Ubi 30 הוא פרויקט מאת Ubisoft שהתחיל מאז יוני, אחרי אירוע ה-E3. בפרויקט זה, כחלק מהחגיגות 30 שנים לחברה, Ubisoft החליטה שבאמצע כל חודש, מיוני 2016 עד דצמבר 2016 (כולל), היא תחלק משחק בחינם לבחירתה למחשב אותו השחקנים יוכלו לקבל בחינם אך ורק במשך אותו החודש, ולשמור אותם. בדומה למשחקי הפלוס ל-PlayStation או משחקי הגולד ל-Xbox, את המשחק ניתן להוריד אך ורק באותו חודש (אם הורדתם את המשחק תוכלו לשחק בו מתי שתרצו, גם אחרי שלא יהיה ניתן להוריד אותו יותר). בחודש יוני Ubisoft חילקה את Prince of Persia: The Sands of Time, ביולי את Tom Clancy's Splinter Cell ובאוגוסט את Rayman: Origins (שעדיין זמין להורדה עד החלפת המשחקים ב-14 בספטמבר).

The Crew Calling All Units2

The Crew יהיה זמין להורדה בחינם למחשב האישי דרך האתר של Ubisoft Club ב-14 בספטמבר. עוד לא הצטרפתם ל-Ubisoft Club ? מהרו להצטרף, זה בחינם ! כל שעליכם לעשות הוא ליצור חשבון Uplay כאן (ואם יש ברשותכם חשבון Uplay אז ניתן להצטרף איתו למועדון כאן). ואם כבר הצטרפתם, אל תשכחו להוריד את Rayman: Origins כאן.
מה דעתכם על כך ? האם אתם מתכוונים להוריד את המשחק ? ספרו לנו על כך בתגובות.

אודות דוד בוסקילה

אני דוד בוסקילה, בן 16, מתכנת, משחק מאז 2007, בעל הקונסולות PS3 & PS4 (ו-PS2 לשעבר), חולה על סדרת Assassin's Creed ואוהב לשחק Rainbow Six: Siege עם הסקוואד התותח שלי.

השאר תגובה