בית / חדשות / Dawn of the Devs משלב שלושה מפתחי משחקים מפורסמים

Dawn of the Devs משלב שלושה מפתחי משחקים מפורסמים

Dawn of the Devs לוקח את Tom Schiffer, Biff Klozinski ו-Hideo Komiya  להרפתקה בעולם הגיימינג 

"Dawn of the Devs" הוא משחק פאזל הרפתקאות 2D שעלה לא מזמן ל-Kickstarter מבית היוצר של Underdog Studios שנוסדו על ידי Alfredo González-Barros ו-Álvaro González ב-2015.

Dawn of the Devs לוקח את Biff Klozinski (שידוע בעקבות סדרת Gears of War),יחד עם Tom Schiffer (מפתח Grim Fandango) ו-Hideo Kojima (הבמאי האדיר של סדרת Metal Gear), להרפתקה בעולם הגיימינג לאחר שהם נשאבו לעולם חלופי ומרושע שלוקח את כל ההיבט השלילי של תעשיית המשחקים לחיים בזכות כוחות הרשע. כרגע עליהם לצאת למסע נגד כוחות הרשע של עולם גיימינג ולהציל אותו מפני איום שמאיים להשמיד את כל תעשיית הגיימינג אחת ולתמיד. במשחק לכל מפתח יהיו יכולות יחודיות, ובמהלכו תצטרכו לשלב בין כולם כדי להתקדם במסע, לפתור פאזלים שונים להילחם באויבים ולמנוע את הריסת של כל תעשיית המשחקים.

לפי Underdog Studios המטרה שלהם היא :" לעשות משחקים קטנים אבל מעניינים ומשעשעים מאד ו-Dawn of the Devs הוא הניסיון הראשון שלנו. עזרו לנו להביא את המשחק 'לחיים'." נראה כאילו Dawn of the Devs הוא אחד ממשחקי האינדי המבטיחים שיצאו ואני מקווה מאד שיצליח.

ואם כל מה שאמרתי עד עכשיו נראה כמו סיפור מעשיות לא הגיוני בעליל אתם יכולים להסתכל בדף ה-Kickstarter של המשחק ובטריילר הזה כדי להאמין.

אודות אופק שלינגר

אופק שלינגר
גיימר וגיק בנשמה לומד בבליך, רמת גן חלק מפרויקט גבהיים מגמת סייבר משחק ראשון: COD BO1 . סדרת משחקים אהובה: Saints row.

השאר תגובה