בית / חדשות / iPhone 7 וגרסת הפלוס יושקו בסוף ספטמבר, ומה עם המחיר?

iPhone 7 וגרסת הפלוס יושקו בסוף ספטמבר, ומה עם המחיר?

ביום רביעי, ה-7 בספטמבר, הכריזה חברת Apple על שני מוצרי טלפון חדשים בשם iPhone 7 ו-iPhone 7 Plus. עכשיו, מוסרת מנכ"לית איידיגיטל, החברה האחראית לייבוא מוצרי Apple לישראל,  כי הם ינסו להשיק את המכשירים החדשים לקראת סוף חודש ספטמבר ועד לתחילת חודש אוקטובר 2016, כלומר במהלך שלושת השבועות הקרובים.

אמש (יום רביעי), התראיינה מנכ"לית החברה, איילת צרפתי-רוזן, ל"תוכנית הבוקר של קשת", ואמרה "האמת שעוד לא קיבלנו תשובה רשמית מאפל, אנחנו מנסים שלאיידיגיטל זה יגיע בסוף ספטמבר אולי תחילת אוקטובר, אנו מאוד מקווים“. במידה ותצליח החברה להשיק את ה-iPhone 7 וגרסת הפלוס שלו במהלת השבועות הקרובים, תהיה זו ההשקה של סדרת האייפונים הכי מהירה בישראל. רק כדי לסדר את האוזן, בשנה שעברה הושקו בישראל המכשירים החדשים בזמנו למעלה מחודש לאחר הכרזתם הרשמית.

במהלך הראיון נשאלה רוזן מה צפוי להיות מחירי ה-iPhone 7 ו-iPhone 7 Plus בישראל, ואמרה כי למרות ש-Apple עדיין לא העבירה אל איידיגיטל את תמחור המכשירים, הם כנראה יקבלו מחיר שזהה למכשיר מסדרת ה-6S. מה זאת אומרת? ובכן, אם נחזור שנה אחורה ונסתכל על המחירים שהוצגו בשנה שעברה, יכול להיות שכדי לקבל את ה-iPhone 7 בדגם הכולל 32 גיגה-בייט אחסון (בחנויות איידיגיטל) נצטרך לשלם 3,750 שקלים, בעוד דגם ה-iPhone 7 Plus יוצע למכירה עם רכיב אחסון בנפח זהה עבור כבערך 4,350 שקלים.

דרך אגב, אם תרצו למצוא את המכשיר בארץ בנתיים, ישנן מספר חנויות פרטיות בודדות שהחלו להציע את המכשירים למכירה, כמו רשת iShare, שמנצלת את התזמון ותציע את ה-iPhone 7 למכירה במחיר התחלתי של לא פחות מ-4,599 שקלים לדגם הרגיל. ואם תהיתם לגבי דגם ה-iPhone 7 Plus, אצלהם הוא מקבל מחיר של 5,499 שקלים. אם אתם מחפשים מחירים יותר הגיוניים, ב-iStore, חנות מוצרי אפל שהכריזה גם היא על מחירי האייפונים החדשים, הודיעו כי המחירים בחברה שלהם יהיו 3,649 שקלים לדגם iPhone 7  ו-4,249 שקלים לדגם הפלוס. כמובן ששני הדגמים יגיעו למשתמשים לאחר שתחל Apple עצמה את המכירה הרשמית בשבוע הבא, החל מה-16 בספטמבר.

ללא ספק מדובר במחירים גבוהים על גבול הבלתי הגיוניים, במיוחד כשמדובר על מכשירים סוללרים, שכיום נחשבים למוצרים בסיסיים, והדבר קורה בגלל מגוון גדול של חנויות פרטיות המייבאות את המכשיר בייבוא מקביל. אבל מי שרוצה "לזכות" ולקבל את הדגם הכי חדיש של חברת Apple לפני כולם, כנראה יהיה מוכן לשלם מחיר גבוה יותר.

מה אתם חושבים? האם המכשירים מצדיקים את המחירים? ובכלל, האם אתם מכורים למוצרי Apple (כמוני) ורצים לקנות כל דגם חדש שיוצא או שאתם מעדיפים את שאר החברות? כתבו לנו בתגובות.

אודות שי כסיף

שי כסיף
שי כסיף, בת 17 מרחובות. גיקית לא קטנה, אוהבת מאוד את עולם הגיימינג, עולמות הפנטזיה והמד"ב. Team DC בקומיקס, אבל כמובן ש-Team Marvel אם מדובר בסרטים!

השאר תגובה