בית / חדשות / טריילר חדש ל-Mafia 3 מציג מידע על משפחת Marcano

טריילר חדש ל-Mafia 3 מציג מידע על משפחת Marcano

כחודש לפני השקת המשחק, המפתחת Hangar 13 נותנת לנו הצצה לגבי סיפור הרקע והתוכן על משפחת Marcano ששולטת באגרוף ברזל בעיר New Bordeaux.

המשחק Mafia 3 של אולפני Hangar 13 הוא לא רק על מסע הנקמה של Lincoln Clay באלה שרצחו את המאפיה שלו. המשחק מספר על משפחת Marcano, משפחה עם אחיזה חזקה על העיר New Bordeaux. סרטון חדש מהפתחים מסביר קצת על משפחת Marcano ועל איך Vito – הדמות הראשית מהמשחק הקודם בסדרה מסובך איתם.

המשחק Mafia 3 מתרחש בשנות ה-60 המאוחרות ומספר על איך Lincoln Clay בונה אימפריית פשע משלו כדי להפיל את המאפיה האיטלקית. התהליך הזה כולל שבירת אמונים, כריתת בריתות חשובות (וכיבודם, אחרת יתקעו לכם סכין בגב) וגרימת כאוס ברחבי העיר New Bordeaux. התרבות והזמנים הם קצת מקשים על Clay להצליח, אבל יש לו יותר מסתם כעס ורגשי נקמה כדי להצליח.

המשחק הבא בסדרת Mafia יוצא ב7 לאוקטובר 2016 ויהיה זמין ל-PlayStation 4, Xbox One ולמחשב האישי.

לחצו פה למידע על כל ההרחבות החינמיות ובתשלום. האם תרכשו את המשחק ביום ההשקה? שתפו אותנו במחשבות שלכם לגביו באזור התגובות!

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

השאר תגובה