בית / חדשות / ה-PEA יוצאת לדרך בצפון אמריקה עם הקבוצות המובילות
PEA

ה-PEA יוצאת לדרך בצפון אמריקה עם הקבוצות המובילות

ליגת eSports חדשה יוצאת לדרך. תגידו שלום ל-PEA. ראשי תיבות של Proffessional Esports Association שחרטה על דגלה לכוון לנסות להיות ה- NBA של ה- eSports.

7 מהקבוצות הבכירות בצפון אמריקה כבר חתמו וישחקו בה כאשר ה-PEA טוענים שהמטרה שלהם להיות הגוף שייצג את טובת הגיימרים המקצועניים.

הליגה תתחיל עם Counter Stike: Global Offensive בינואר 2017 והיא תכלול קבוצות עילית כמו TSM, Cloud 9, Team Liquid, CLG ו- NRG ו- CompLexity Gaming. שמות מרשימים ללא ספק.

"ה-PEA הולך לייצג משהו חדש ב-eSports, אירגון עם קבוצות צמרת, עם ליגה משלהן שמחלקות את הרווח בניהן ומאפשרות לשחקנים לקחת חלק בתהליך קבלת ההחלטות בארגון" , כך אומר Jason Katz, מנכ"ל ה-PEA, וממשיך ומוסיף: "ההתנהלות הזאת והתרבות הזאת, הייתה נחלתם של ענפי הספורט הרגילים והגיע הזמן שהיא תגיע גם ל- eSports. זה יאפשר לנו לבדוק סביבה יציבה ובריאה לאורך זמן עבור השחקנים שלנו, עבור קהילת השחקנים ועבור התקשורת והספונסרים שלנו".

המשחקים בליגה ישוחקו פעמיים בשבוע לאורך תקופת זמן של עשרה שבועות. הקבוצות יתחרו על פול פרסים של מיליון דולר בשנה הראשונה שמתוכם חצי מיליון יחולקו כבר בעונה הראשונה.

Jack Etienne, מנכ"ל Cloud 9 האגדית גם התייחס: "זה הסוף למערב הפרוע של ה-eSports. הקהילה כבר יציבה ורצינית למרות שליגות קמות ונופלות כל הזמן, אבל PEA תפתור את זה אחת ולתמיד ע"י עיגון הקבוצות והשחקנים לחוזי ארוכי טווח, משהו שכולם ירוויחו ממנו".

מלבד היתרונות הכלכלים הברורים, ההנהלה של PEA רוצה לוודא שלשחקנים יהיה קול בהנהלת הליגה ושהם ישתתפו בתהליך קבלת ההחלטות ובקביעת החוקה, פורמט המשחקים, חלוקת הפרסים ועוד. זה דבר שאמור למשוך הרבה שחקנים מקצועניים ל- PEA. על כך הוסיף Steve Arhancet, מנכ"ל שותף ב-Team Liquid: "כרגע הליגות והספונסרים והתקשורת, לא ממש חולקים את הרווחים עם הקבוצות והשחקנים בצורה הוגנת, כמו למשל בענפי ספורט מסורתיים, אנחנו מאמינים שזה ישתנה בקרוב".

אודות גדי ברקוביץ׳

30+ שנות גיימינג וזה רק נהיה יותר חמור... גיימר מושבע , ספורטאי מפוספס, מנהל בכיר בעולם הייטק ואפילו אבא לשלושה.

השאר תגובה