בית / חדשות / Pokémon GO חצה את רף ה-500 מיליון הורדות

Pokémon GO חצה את רף ה-500 מיליון הורדות

ה-Pokémon Company הכריזה ש-Pokémon GO חצה את רף ה-500 מיליון הורדות והכריזה על תאריך שחרור של מכשיר העזר Pokémon GO Plus אליו כולם מחכים

למרות שהמשחק כבר לא פופולרי כמו בתקופת ההשקה שלו, ה-Pokémon Company ו-Niantic הכריזו ש-Pokémon GO חצה את רף ה-500 מיליון הורדות הכלל עולמיות מאז השקתו בחודש יולי.

Tsunekazu Ishihara, נשיא ומנכ"ל ה-Pokémon Company אמר: "ההצלחה המסחררת של Pokémon GO בזמן תקופת הציון של 20 שנה למותג היא הוכחה מדהימה לכמה שאנשים סביב העולם אוהבים את Pokémon. הצוות ב-Niantic פיתחו חוויה ייחודית שמשלבת בין מומחיות בטכנולוגיה מבוססת מיקום ובין דמויות אהובות ומוכרות של Pokémon. השילוש האידאלי הזה של המותג הנכון והטכנולוגיה הנכונה הביא מיליוני מעריצים מסיב לעולם לשחק וליהנות מהמשחק."

התחנה הבאה של המשחק תהיה השילוב עם ה-Apple Watch, על כך חברת Niantic חשפה פרטים על זה בתצוגה של ה-iPhone 7 השבוע. John Hanke, מנכ"ל Niantic מוסר: "העולם אהב את המותג Pokémon בחיבור עם הפלטפורמה של Niantic אז רק דמיינו מה נוכל להמשיך ולעשות בחיבור עם שעונים חכמים."

בהקשר לכך, הוכרז תאריך היציאה של ה-Pokémon GO Plus. המכשיר ייצא לשוק במדינות נבחרות ב-16 לחודש הזה ויהווה תוספת מהותית לחוויית המשחק של Pokémon GO.

pokemon go 1

כאשר תעברו ליד PokéStop המכשיר הקטן ירטוט ויעשה אור קטן כדי להודיע על המיקום. אפילו תוכלו לאסוף "פריטים חדשים" רק על ידי לחיצה על המכשיר. אם יהיו פוקימונים שמתחבאים בסביבה המכשיר יתריע עם אורות ורטט ותוכלו לאסוף את הפוקימון בלחיצה ולהמשיך בדרככם (אחר כך יהיה אפשרי לבדוק ב-Journal איזה סוג פוקימון נתפס).

המכשיר אמור להגיע במחיר של $34.99, ולא ידוע האם נוכל לראות אותו גם בישראל.

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

השאר תגובה